باقی ماندن 30 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر

به گزارش تا بینهایت، معاون مسکن شهری بنیاد مسکن کشور اعلام نمود که حدود 30 هزار واحد از واحدهای مسکن مهر اجرایی شده در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت باقی مانده است.

باقی ماندن 30 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر

به گزارش تا بینهایت، به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، جواد حق شناس در بازدید از پروژه مسکن شهری نشاط شیراز، گفت: حدود 340 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای با جمعیت زیر 25 هزار نفر به انتها رسیده و حدود 30 هزار واحد باقی مانده است.

او گفت: در رایزنی هایی که با نهادهای حمایتی صورت گرفته است بخشی از واحد های باقی مانده به متقاضیان در نهادهای حمایتی واگذار خواهد شد.

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی درباره مسکن خانوارهای دو معلولیتی هم گفت: ساخت مسکن برای خانواده های دارای حداقل دو فرد معلول به وسیله بنیاد مسکن، بنیاد مستضعفان، سازمان بهزیستی و خیرین انجام می گردد که در روستاها حدود هشت هزار واحد را تحویل داده ایم و در شهرها نیز کارها به خوبی پیش می رود.

وی با بیان اینکه زیبایی، استحکام و دسترسی آسان باید از ویژگی های اصلی طرح های مسکن شهری باشد، گفت: در همه طرح های مسکن شهری بنیاد مسکن در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت سعی شده که این ویژگی ها رعایت گردد.

حق شناس اضافه نمود: بنیاد مسکن در همه طرح های مسکن شهری در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت و در حاشیه کلان شهرها نمونه هایی از سازه مهندسی و منطبق باشرایط و آموزه های فنی اجرا نموده است.

وی داشتن مسکن مستحکم و زیبا را حق خانواده ها دانست و گفت: در شرایطی که به علت تداوم تحریم های ظالمانه و تورم نسبی قیمت ها با افزایش قیمت مسکن و همچنین با افزایش قیمت تقاضا برای مسکن مواجهیم، ساخت و احداث مسکن منطبق با شرایط درآمدی مردم و منطبق با درآمد طبقات مختلف جامعه یک هنر محسوب می گردد.

حق شناس گفت: بنیاد مسکن با رویکرد جهادی و با بهره گیری از توان خیرین و با توجه به آرمان های اصلی تاسیس نهاد بنیاد توانسته است در مسیر تامین مسکن مناسب اقشار جامعه گام بردارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 110

به "باقی ماندن 30 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باقی ماندن 30 هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید