بند ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو با لیورپول

به گزارش تا بینهایت، قرمزپوشان مرسی ساید در قرارداد خود با بازیکن برزیلی شان یک بند ضد آرسنال گنجانده اند.

بند ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو با لیورپول

به گزارش تا بینهایت ، دشمنی قدیمی میان دو باشگاه لیورپول و آرسنال سبب شده است که تیم مرسی سایدی انتقال بازیکنانش به جمع توپچی ها را سخت کند. بدین منظور آرسنالی ها در قرارداد یکی از بهترین مهره های خود بندی گنجانده اند که رفتن به آرسنال را برای او سخت می نماید.

طبق گزارش نشریه اکسپرس انگلیس، باشگاه لیورپول به توصیه مدیرورزشی اش به نام مایکل ادواردز تصمیم گرفته بندی ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو بگنجاند. ادواردز که به طور منظم با مایک گوردن، رئیس گروه ورزشی فنوِی، مالک باشگاه لیورپول در ارتباط است و در انتقال بازیکنانی مانند محمد صلاح و ویرجیل فن دایک به این تیم تأثیرگذار بوده، کوشش خود را انجام داده تا یک بند غیرعادی در قرارداد فیرمینو ثبت گردد.

طبق این بند ضد آرسنالی که در قرارداد 29 میلیون پوندی فیرمینو برای انتقال او از هوفنهایم به لیورپول در سال 2015 منعقد شد، آمده است که فسخ این قرارداد 82.6 میلیون پوند غرامت دارد و این غرامت توسط هر باشگاهی قابل پرداخت است جز آرسنال.

ظاهراً این بند ضد آرسنالی، مقابله به مثل لیورپولی ها با کوشش معروف توپچی ها برای جذب لوئیس سوارس در سال 2013 بوده است.

در آن سال آرسنالی ها با تنها یک یورو بیش از غرامت فسخ قرارداد سوارس یعنی رقم 40 میلیون و یک یورو قصد داشتند بند فسخ قرارداد او را فعال نمایند که در نهایت این اتفاق رخ نداد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 113

به "بند ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو با لیورپول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بند ضد آرسنالی در قرارداد فیرمینو با لیورپول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید