ثبت شرکت سهامی خاص در 5 روز با هانا ثبت

به گزارش تا بینهایت، می دانید که شرکت های سهامی به دو دسته کلی سهامی عام و سهامی خاص تقسیم بندی می شوند. ثبت شرکت سهامی خاص به عنوان شرکتی شناخته می گردد که سرمایه گذاران آن تنها مؤسسین شرکت بوده و شرایط مخصوص به خود را دارد. افراد برای این که بتوانند شرکت سهامی خاص خود را به درستی و در یک بستر مناسب ثبت نمایند احتیاج به یک مجموعه معتبر دارند تا ضمن صرفه جویی در زمان خود بتوانند بهترین نتیجه را دریافت نمایند.

ثبت شرکت سهامی خاص در 5 روز با هانا ثبت

ثبت شرکت سهامی خاص دارای روال مخصوص به خود است که به نسبت ثبت شرکت های سهامی عام فرایند کوتاه تری دارد اما وجود قوانین سخت گیرانه باعث شده است تا برای ثبت شرکت سهامی خاص به صورت فوری احتیاج به یک مجموعه معتبر داشته باشید. اگر می خواهید در خصوص ثبت شرکت سهامی خاص بیشتر بدانید بهتر است تا سرانجام همراه ما باشید.

شرکت سهامی خاص و قوانین آن

شرکت های سهامی خاص دارای قوانین مخصوص به خود است که افراد برای این که بتوانند شرکت خود را به درستی ثبت نمایند باید به قوانین مشخص شده پایبند باشند. برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل سرمایه مورد احتیاج یک میلیون ریال است. در هنگام ثبت شرکت سهامی خاص باید 35 درصد سرمایه شرکت در حساب ویژه قرار گرفته گردد. حداقل تعداد افرادی که برای ثبت شرکت سهامی خاص ضروری است سه نفر بوده که به عنوان مدیر در نظر گرفته می شوند. حداقل سه سهامدار نیز باید برای ثبت رسمی شرکت سهامی خاص مشخص گردد.

توجه داشته باشید که مبلغ اسمی سهام شرکت های سهامی خاص بدون محدودیت بوده و افراد می توانند در چارچوب ضوابط مشخص شده شرکت مورد نظر خود را طبق روال قانونی ثبت نمایند. توجه کردن به زمان در هنگام ثبت شرکت دارای اهمیت است که این موضوع باعث می گردد تا افراد یک مجموعه معتبر را جهت ثبت انتخاب نمایند.

نکات مهم در ثبت شرکت سهامی خاص

در شرکت های سهامی خاص به دلیل پیچیدگی های که وجود دارد هر فرد باید بتواند با افزایش شناخت خود نسبت به این شرکت مسئولیت خود را به خوبی انجام دهد. در این شرکت هر فرد به میزان سرمایه خود مسئولیت دارد. در واقع در این نوع شرکت ها سرمایه به سهم تبدیل شده و هر شخص به میزان سهام خود در شرکت مسئول است. تعداد افراد تشکیل دهنده شرکت های سهامی خاص حداقل 3 سهامدار و 2 بازرس است.

در شرکت سهامی خاص، سهامدار و بازرس نباید به هیچ عنوان با یکدیگر نسبت فامیلی داشته باشند. در انتخاب نام شرکت باید عنوان سهامی خاص به وضوح ذکر گردد تا افراد بتوانند به خوبی شرکت را به ثبت برسانند. هر کدام از موارد گفته شده برای ثبت شرکت سهامی خاص دارای اهمیت است و افراد باید در زمان ثبت شرکت به این موارد توجه نمایند.

مدارک مورد احتیاج جهت ثبت شرکت سهامی خاص

یک سری مدارک کلی جهت ثبت شرکت سهامی خاص وجود دارد که رعایت کردن آن برای افراد الزامی است. از مهم ترین مدارک می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کپی شناسنامه و کپی کارت ملی اعضای هیئت مدیره، سهامداران و مؤسسین
  • ارائه عدم سوء پیشینه تمام افراد
  • ارائه آدرس شرکت، کد پستی، درصد سهام و سهم الشرکه و سِمت افراد
  • ارائه فیش واریزی 35 درصد از سرمایه اولیه شرکت در حسابی به نام شرکت در حال تأسیس
  • اقرار نامه مدیران شرکت مبنی بر عدم ممنوعیت آنها جهت انجام و اجرای فعالیت تجاری

جهت ثبت شرکت سهامی خاص می توانید با دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت از کارشناسان هانا ثبت (02144288360) و با مراجعه به وب سایت این مجموعه به آدرس hanasabt.com از خدمات فوری ثبت شرکت بهره مند شوید.

مراحل ثبت شرکت سهامی خاص

به صورت کلی می توان گفت که شرکت سهامی خاص دارای هفت مرحله است که هر مرحله با توجه به قوانین آن احتیاج به دقت و توجه زیادی دارد. 7 گام اساسی جهت ثبت شرکت سهامی خاص شامل عقد قرارداد، تکمیل مدارک، تأیید نام و مشخصات شرکت، امضای اوراق، تشکیل پرونده، کارشناسی و تحویل اسناد شرکت است.

فرایند ثبت شرکت سهامی خاص طولانی بوده و دارای قوانین سخت گیرانه است. اگر بخواهید در 5 روز کاری به صورت فوری و در سریع ترین زمان ممکن شرکت سهامی خاص مورد نظر خود را ثبت کنید می توانید از یک مجموعه معتبر نظیر هانا ثبت بهره ببرید. هانا ثبت به عنوان اولین شرکتی است که می تواند در 5 روز کاری و در سریع ترین زمان ممکن شرکت سهامی خاص مورد نظر شما را ثبت نماید.

هانا ثبت ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت ها

همان طور که می دانید جهت ثبت شرکت های مختلف احتیاج به دانش کافی دارید تا بتوانید ضمن طی کردن فرایند ثبت شرکت ها، بتوانید نتیجه مناسبی دریافت کنید. زمانی که بخواهید شرکت سهامی خاص خود را به صورت حرفه ای و در سریع ترین زمان ممکن ثبت کنید می توانید از ثبت شرکت هانا بهره ببرید. این مجموعه با دارا بودن افراد متخصص و خبره توانسته است در بین تمام شرکت های ارائه دهنده خدمات ثبت شرکت، در 5 روز کاری شرکت سهامی خاص را به ثبت برساند.

اگر بخواهید ضمن صرفه جویی در زمان و هزینه های خود از یک مجموعه معتبر جهت ثبت شرکت بهره ببرید می توانید از ثبت شرکت هانا بهره ببرید. ثبت شرکت سهامی خاص می توانید با دریافت مشاوره رایگان ثبت شرکت از کارشناسان هانا ثبت (02144288360) و با مراجعه به وب سایت این مجموعه به آدرس hanasabt.com از خدمات فوری ثبت شرکت بهره مند شوید.

منبع: فرارو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1413

به "ثبت شرکت سهامی خاص در 5 روز با هانا ثبت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت شرکت سهامی خاص در 5 روز با هانا ثبت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید