خبرنگاران اعلام برنامه دیدارهای هفته چهارم تا ششم لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش تا بینهایت، تهران- خبرنگاران- سازمان لیگ فوتبال، برنامه دیدارهای هفته های چهارم تا ششم لیگ دسته اول را اظهار داشت.

خبرنگاران اعلام برنامه دیدارهای هفته چهارم تا ششم لیگ دسته اول فوتبال

به گزارش تا بینهایت، برنامه مسابقات هفته های چهارم تا ششم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال بدین توضیح است:

هفته چهارم: پنجشنبه 20 آذر

بادران تهران - شهرداری آستارا / ساعت 14 - استادیوم شهدای اسلامشهر

ملوان انزلی - آرمان گهر سیرجان / ساعت 14 - استادیوم سردار آزادگان قزوین

قشقایی شیراز- رایکای بابل / ساعت 14 - استادیوم پارس شیراز

خوشه طلایی - طرفدار / ساعت 14 - استادیوم شهید چمران ساوه

مس کرمان - فجر شهیدسپاسی / ساعت 14 - استادیوم امام علی(ع) کرمان

چوکای تالش - گل ریحان البرز / ساعت 14 - استادیوم سردار جنگل رشت

نود ارومیه - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14 - استادیوم تختی ارومیه

پارس جنوبی جم - خیبر خرم آباد / ساعت 14:30 - استادیوم تختی جم

استقلال ملاثانی - استقلال خوزستان / ساعت 14:30 - استادیوم تختی اهواز

هفته پنجم: چهارشنبه 26 آذر

مس کرمان - نود ارومیه / ساعت 14 - استادیوم امام علی(ع) کرمان

گل ریحان البرز - خوشه طلایی ساوه / ساعت 14 - استادیوم انقلاب کرج

شهرداری آستارا - استقلال ملاثانی / ساعت 14- استادیوم سردار جنگل رشت

طرفدار - بادران تهران / ساعت 14 - استادیوم شهدای اسلامشهر

رایکای بابل - چوکای تالش / ساعت 14 - استادیوم هفتم تیر بابل

فجر شهیدسپاسی - پارس جنوبی جم / ساعت 14 - استادیوم پارس شیراز

خیبر خرم آباد - ملوان انزلی / ساعت 14 - استادیوم غدیر تهران

شاهین شهرداری بوشهر - قشقایی شیراز / ساعت 14:30 - استادیوم شهید مهدوی بوشهر

استقلال خوزستان - آرمان گهرسیرجان / ساعت 14:30 - استادیوم تختی اهواز

هفته ششم: سه شنبه 2 دی

خوشه طلایی ساوه - مس کرمان / ساعت 14 - استادیوم شهید چمران ساوه

آرمان گهرسیرجان - رایکای بابل / ساعت 14 - استادیوم امام علی (ع) سیرجان

قشقایی شیراز - خیبر خرم آباد / ساعت 14 - استادیوم پارس شیراز

ملوان انزلی - استقلال خوزستان / ساعت 14 - استادیوم تختی انزلی

چوکای تالش - طرفدار / ساعت 14 - استادیوم سردار جنگل رشت

بادران تهران - فجر شهید سپاسی / ساعت 14 - استادیوم شهدای اسلامشهر

نود ارومیه - شهرداری آستارا / ساعت 14- استادیوم تختی ارومیه

پارس جنوبی جم - شاهین شهرداری بوشهر / ساعت 14 - استادیوم تختی جم

استقلال ملاثانی - گل ریحان البرز / ساعت 14- استادیوم تختی اهواز

منبع: ایرنا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1349

به "خبرنگاران اعلام برنامه دیدارهای هفته چهارم تا ششم لیگ دسته اول فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اعلام برنامه دیدارهای هفته چهارم تا ششم لیگ دسته اول فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید