دارا خسروشاهی پاداش کوشش های خود را گرفت ، ثبت رکورد امتیاز 600 میلیون دلاری رانندگان اوبر

به گزارش تا بینهایت، رانندگان شرکت اوبر پیروز شدند 600 میلیون دلار امتیاز سالانه را به این شرکت تقدیم نمایند. رقمی که نشان می دهد کوشش های مدیرعامل شرکت اوبر بی نتیجه نیست.

دارا خسروشاهی پاداش کوشش های خود را گرفت ، ثبت رکورد امتیاز 600 میلیون دلاری رانندگان اوبر

به گزارش تا بینهایت به نقل از سی نت، در طول یک سال گذشته اوبر بعضی ویژگی ها را به سیستم خود افزوده و به این ترتیب کوشش نموده بین رانندگان و مسافران تعاملی سازنده برقرار کند.

در سیستم جدید فیسبوک مسافران می توانند به راننده های خوب امتیاز نقدی دهند. این امتیاز نقدی باعث افزایش انگیزه راننده در سفرای بعدی می گردد . اکنون به نظر می رسد طرح مذکور جواب داده است.چرا کههرانندگان اوبر بیش از 600 میلیون دلارسود به وسیله این برنامه در ایالات متحده و کانادا در طول یک سال گذشته کسب نموده اند. این آمار توسط شرکت اوبر به طور رسمی اعلام شده است.

افزون بر این، اوبر از رشد پلکانی آمار خود سخن گفت. برای مثال در 6 ماه اول سال گذشته رشد امتیاز رانندگان 200 میلیون دلار و در 5 ماه دوم 400 میلیون دلارثبت شده است.

شرکت اوبر پس از مدت ها سقوط از ماه ژوئن روندی صعودی را در پیش گرفته و در همین زمان نیز اوبر در وبسایت رسمی خود خطاب به رانندگان و مسافران نوشت:شما به ما گفتید که چه می خواهید و ما نیز کوشش کردیم در راستا دلخواه شما قدم برداریم.تجربه پیشرفت ما بدون همراهی شما امکان پذیر نبود.

علاوه بر رشد اقتصادی اوبر طی روزهای اخیر سیستم صبر مسافران برای پرداخت هزینه های کمتر را نیز پیاده نموده است. سیستمی که می تواند رشد رضایت کاربران از این پلتفرم را به دنبال داشته باشد.

منبع: انتخاب
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 539

به "دارا خسروشاهی پاداش کوشش های خود را گرفت ، ثبت رکورد امتیاز 600 میلیون دلاری رانندگان اوبر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارا خسروشاهی پاداش کوشش های خود را گرفت ، ثبت رکورد امتیاز 600 میلیون دلاری رانندگان اوبر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید