در حال حاضر بزرگترین مربیان جهان هم نمی توانند برای ما کاری کنند

به گزارش تا بینهایت، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال عراق اعتقاد دارد کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال این کشور با برکناری استریچکو کاتانس اشتباه بزرگی مرتکب شده است.

در حال حاضر بزرگترین مربیان جهان هم نمی توانند برای ما کاری کنند

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، احمد عباس در این مورد گفت: کنار گذاشتن سرمربی اسلوونیایی تیم ملی در این مقطع اشتباه بزرگی بود، چرا که بزرگترین مربیان فوتبال جهان هم در این فرصت کوتاه نمی توانند برای ما کاری انجام بدهند و بر همین اساس تصمیم شتاب زده کنار گذاشتن سرمربی به این دلیل که منابع نقدی لازم را برای پرداخت دستمزدش در اختیار نداشتیم، بسیار نادرست بود.

وی در ادامه افزود: هرکس این تصمیم را گرفته است باید مسئولیت ناشی از آن و یا عدم موفقیت و صعود ما به جام جهانی را هم بپذیرد، چه تصمیم گیرنده عدنان درجال وزیر باشد یا کمیته عادی سازی و هر شخص دیگری، مسئول مستقیم نتایج تیم ملی عراق است.

احمد عباس گفت: نظرات زیادی در مورد عملکرد یا سبک کار کاتانس و عملکرد نه چندان مطلوب تیم ملی وجود داشته، اما سؤال اینجاست که در این صورت چرا کمیته عادی سازی قرارداد این مربی را تمدید کرد در صورتی که معتقد بود عملکرد قابل قبولی در هدایت تیم ملی نداشته است؟

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال عراق در انتها گفت: اظهارات روز گذشته نایب رئیس کمیته عادی سازی فدراسیون درباره احتمال انتخاب مربی عراقی برای تیم ملی در این موقعیت ویژه تصمیم درستی است، هر چند می دانم تصمیم گیرنده اصلی در پی توافق و جذب مربی خارجی برای تیم ملی عراق است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1717

به "در حال حاضر بزرگترین مربیان جهان هم نمی توانند برای ما کاری کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در حال حاضر بزرگترین مربیان جهان هم نمی توانند برای ما کاری کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید