سرمربی تیم ملی جانشین گل محمدی در پرسپولس؟

به گزارش تا بینهایت، با وجود مخالفت رضا درویش با استعفای یحیی گل محمدی از سرمربیگری پرسپولیس، شرایط ادامه حضور این مربی در جمع سرخ پوشان همچنان مبهم است.

سرمربی تیم ملی جانشین گل محمدی در پرسپولس؟

در روز های اخیر هم نام مهدی مهدوی کیا به عنوان یکی از گزینه های جانشینی گل محمدی در پرسپولیس در فضای مجازی مطرح شده است.

محمد محمدی، سرپرست تیم ملی فوتبال امید که به تازگی همکاری غیر رسمی هم با باشگاه پرسپولیس داشته است، در مورد این موضوع گفت: مهدوی کیا در حال حاضر هیچ برنامه ای برای باشگاه پرسپولیس ندارد. تمام تمرکزش روی تیم ملی امید است. البته من از 10 دقیقه دیگر خبری ندارم، اما دو روز قبل بین دو تمرین تیم امید، در باشگاه پرسپولیس بودم و 4-3 ساعت جلسه داشتیم. تمام فکر و ذکر رضا درویش این است که گل محمدی در این تیم بماند.

وی ادامه داد: برخی مواقع سبب می شوند آدم های آرام عصبی شده و از کوره در بروند، اما فقط این را می بینیم و دلیلش را نمی بینیم. همه اذعان دارند گل محمدی صبور، آرام و دارای سعه صدر است، اما کار را به جایی می رساند که این آدم آرام مجبور است اینگونه اعتراض کند. مردم دلیل را موشکافانه نمی بینند که چرا او چنین کاری کرد، اما همه تلاش درویش و هیات مدیره پرسپولیس این است که گل محمدی تا آخر فصل حفظ شود.

منبع: فرارو
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2036

به "سرمربی تیم ملی جانشین گل محمدی در پرسپولس؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی جانشین گل محمدی در پرسپولس؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید