ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها

به گزارش تا بینهایت، یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس بر ضرورت اعمال تغییراتی در قانون هدفمندی یارانه ها و تغییر در نحوه اعطای یارانه ها تاکید کرد.

ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها

به گزارش گروه سیاسی تا بینهایت، محمدرضا تابش با اشاره به گزارش مرکز پژوهش های مجلس و سازمان برنامه و بودجه درباره چگونگی پرداخت یارانه، گفت: توجه به شرایط جنگ اقتصادی و تقویت معیشت مردم بر مبنای مطالعاتی که اجرا شده می تواند بستری برای تصمیم گیری جدید در مورد نحوه اعطای یارانه ها باشد.

وی اضافه نمود: ما پیش از این قانون هدفمندی را داشتیم و حالا شرایط جدید مستلزم این است که در این قانون تغییراتی ایجاد شود که بستر اولیه آن قانون بودجه سال آینده است.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس خاطرنشان کرد: ما باید با دعوت از کارشناسان امر و توجه به ضرورت تقویت معیشت مردم و همچنین جنگ اقتصادی به تصمیمات سنجیده ای برسیم که از هدر رفت منابع به صورت غیر هدفمند جلوگیری کنیم و رضایتمندی حداکثری مردم را هم فراهم کنیم.

تابش یادآور شد: شرایط اقتصادی فعلی، تعامل و هماهنگی بیشتری بین دولت و مجلس به وجود آورده و ضرورت انکار ناپذیر این است که از منابع مان در جهت دستیابی به اهداف به ترتیب اولویت استفاده کنیم و رضایتمندی مردم را هم مد نظر قرار دهیم.

تابش با بیان اینکه در حال حاضر توافق بین دولت و مجلس بیش از گذشته است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر هم تحریم ها تشدید شده و هم مردم تحت فشار هستند و هم تحولاتی که در منطقه و دنیا اتفاق افتاده ما را به این نقطه واحد می رساند که تصمیمات خردمندانه و اجماعی برای حل مسائل و معضلات اتخاذ کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 495

به "ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تغییر در نحوه پرداخت یارانه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید