طرح غربالگری بیماری کرونا برای مشمولان وظیفه عمومی در مازندران

به گزارش تا بینهایت، خبرنگاران/مازندران معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران از اجرای طرح ملی غربالگری بیماری کرونا برای مشمولان وظیفه عمومی اعزامی یکم و سوم اردیبهشت ماه سال 99 در استان اطلاع داد.

طرح غربالگری بیماری کرونا برای مشمولان وظیفه عمومی در مازندران

براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، وحید بریمانی با اعلام این خبر گفت: برابر هماهنگی به عمل آمده مشمولان وظیفه عمومی اعزامی یک و سوم اردیبهشت ماه سال 99 قبل از حضور در وظیفه عمومی استان برای اعزام به خدمت مقدس سربازی باید در طرح ملی غربالگری پیشگیری از بیماری کرونا حضور یابند.

وی توضیح داد: این عزیزان باید قبل از اعزام با مراجعه به نزدیکترین مرکز بهداشت مورد معاینه قرار گیرند تا از نظر ابتلا به ویروس کرونا اطمینان حاصل تا خدای نکرده موجب انتقال ویروس به دیگران نشود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی مازندران خطاب به مشمولان توصیه کرد: در زمان اعزام به خدمت ضمن رعایت نکات بهداشتی اعم از کوتاه کردن موی سر و ناخن نسبت به همراه داشتن لوازم شخصی به ویژه مواد ضد عفونی نماینده دست برابر پروتکل های بهداشتی اقدام نمایند.

بریمانی از خانواده های مشمولان وظیفه عمومی خواست: با توجه به ممنوعیت تردد از حضور خانواده مشمولان در محل اعزام جلوگیری به عمل خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 904

به "طرح غربالگری بیماری کرونا برای مشمولان وظیفه عمومی در مازندران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح غربالگری بیماری کرونا برای مشمولان وظیفه عمومی در مازندران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید