قابلیت جدید اینستاگرام

به گزارش تا بینهایت، این قابلیت که با عنوان Layout شناخته می گردد، برای تمامی کاربران این شبکه اجتماعی محبوب عرضه شده و افراد می توانند تا شش عکس را در کنار هم و تنها در یک استوری، منتشر نمایند.

قابلیت جدید اینستاگرام

اینستاگرام به تازگی قابلیتی جدید را به اپلیکیشن خود اضافه و خاطرنشان کرد که از این پس، کاربران می توانند چند عکس را در قالب یک استوری به اشتراک بگذارند. این قابلیت که با عنوان Layout شناخته می گردد، برای تمامی کاربران این شبکه اجتماعی محبوب عرضه شده و افراد می توانند تا شش عکس را در کنار هم و تنها در یک استوری، منتشر نمایند.

استفاده از این ویژگی بسیار ساده بوده و پیش بینی می گردد که مورد استقبال کاربران این اپلیکیشن قرار خواهد گرفت، چراکه تا به امروز برای استوری های با چند تصویر، کاربران باید از اپلیکیشن های جانبی و ساخت دیگر شرکت ها استفاده می کردند. به لطف قابلیت Layout، تنها کاری که باید انجام داد، کپی کردن تصاویر از گالری و چسباندن (Paste) آن ها در باکس متن موجود در صفحه استوری است.

اینستاگرام با ارائه قابلیت هایی این چنینی میخواهد حتی الامکان، حدود یک میلیارد کاربر خود را به استفاده بیشتر از این اپلیکیشن ترغیب کند و در عین حال، استفاده از دیگر اپلیکیشن های جانبی را به حداقل برساند.

کاربران اینستاگرام حتما با قابلیت بومرنگ آشنا هستند؛ قابلیتی که تقریبا با همین هدف ارائه شد و کاربران می توانستند بدون احتیاج به دیگر برنامه های موجود در بازار، فایل های گیف را ایجاد و در شبکه های اجتماعی به ویژه اینستاگرام به اشتراک بگذارند.

محبوبیت استوری ها و معطوف شدن تمرکز کاربران به استفاده از این قابلیت، سبب شده تا مدیران اینستاگرام بیش از پیش به این ویژگی توجه و طی ماه های اخیر ویژگی های جدیدی را به آن اضافه نمایند. قطعا، Layout آخرین قابلیت برای استوری های اینستاگرام نخواهد بود و در آینده خبر های بیشتری از این ویژگی پرطرفدار خواهیم شنید.

منبع: فرادید
انتشار: 19 بهمن 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 660

به "قابلیت جدید اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قابلیت جدید اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید