مدیر اجرایی اتلتیکومادرید مقصد بعدی گریزمان را لو داد

به گزارش تا بینهایت، مدیراجرایی باشگاه اتلتیکومادرید درباره آینده مهاجم فرانسوی این تیم افشاگری کرد.

مدیر اجرایی اتلتیکومادرید مقصد بعدی گریزمان را لو داد

به گزارش تا بینهایت، میگل آنخل خیل مارین مدیراجرایی باشگاه اتلتیکومادرید اظهار داشت که آنتوان گریزمان فصل آینده برای بارسلونا توپ خواهد زد.

از مدت ها پیش شایعاتی مبنی بر احتمال پیوستن گریزمان به بارسلونا منتشر شده اما اخیراً از برخی تیم های دیگر مانند پاری سن ژرمن هم به عنوان مقصد بعدی وی یاد شده است. سایت ESPN در ماه می اعلام کرده بود که گریزمان به بارسلونا خواهد پیوست و مدیراجرایی باشگاه اتلتیکومادرید هم اکنون این موضوع را تأیید کرده است.

آنخل خیل مارین، درباره گریزمان 28 ساله که در پایان فصل گذشته از اتلتیکومادرید خداحافظی کرد، به شبکه مویستار اسپانیا گفت: من از ماه مارس مطمئن بودم که گریزمان فصل آینده کجا بازی خواهد کرد. او برای بارسلونا بازی خواهد کرد.

برخلاف صراحتی که آنخل خیل مارین برای افشاگری درباره آینده داشت، خود این بازیکن در هفته های اخیر اظهارات ضدونقیضی درباره مقصد بعدی اش عنوان کرده است.او ابتدا گفت که می داند فصل آینده برای کدام تیم بازی خواهد کرد و اندکی بعد از گفته اش پشیمان شد و گفت هنوز هیچ چیز درباره آینده اش قطعی نیست.

این اولین باری نیست که بارسلونا برای خرید گریزمان اقدام می کند. مهاجم فرانسوی سابق رئال سوسیه داد فصل گذشته هم تا آستانه عقد قرارداد با بارسایی ها پیش رفت و در نهایت به این تیم متعهد شد. امسال اما او به صورت رسمی با اتلتیکومادرید خداحافظی کرده است.

گریزمان با اتلتیکومادرید قراردادی دارد که غرامت فسخ آن تا روز اول جولای 200 میلیون یورو است اما در تاریخ این رقم به 120 میلیون یورو خواهد پیدا می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 226

به "مدیر اجرایی اتلتیکومادرید مقصد بعدی گریزمان را لو داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر اجرایی اتلتیکومادرید مقصد بعدی گریزمان را لو داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید