آخرین جزئیات اتصال کارت های بانکی به کارت سوخت

به گزارش تا بینهایت، یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی از آخرین شرایط کارت های سوخت چند منظوره توضیحاتی ارائه داد.

آخرین جزئیات اتصال کارت های بانکی به کارت سوخت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرآنلاین، یک مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآوردهای نفتی در مورد آخرین شرایط کارت هایی چند منظوره سوخت گفت: قرار بود سال گذشته قبل از انجام سهمیه بندی بنزین کارت هایی چند منظوره که هم در قالب عابر بانک و هم در قالب کارت طراحی گردد.

او ادامه داد: این کارت های هوشمند جدید به مرور زمان و بر پایه احتیاج شخصی افراد قرار بود جایگزین کارت های قبلی گردد و به هیچ وجه احتیاجی به تعویض اجباری کارت های قدیمی نبود.

این مقام مسئول در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با بیان اینکه هنوز زمان بندی نهایی اعمال این تغییرات نهایی نشده است، اظهار کرد: در نسل جدید کارت های هوشمند سوخت ضریب ایمنی (امنیت شبکه) کارت به میزان قابل توجه ای افزایش پیدا خواهد نمود.

او توضیح داد: در حال حاضر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی آمادگی این را دارد که تا اقدامات و فرآیند انجام این کار فراهم گردد ولی وزارت ارتباطات هنوز زیر ساخت های لازم را برای انجام این نوع کارت های سوخت چند منظوره فراهم نکرده است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 10 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 968

به "آخرین جزئیات اتصال کارت های بانکی به کارت سوخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین جزئیات اتصال کارت های بانکی به کارت سوخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید