اخبار اقتصادی

سیاح: سرانجام انحصار مهمترین هدف طرح تسهیل مجوز کسب و کار است، تعداد وکیل اندک و حق الوکاله فراوان!

کارشناس حوزه کسب و کار گفت: بسیاری از افراد یا شرکت هایی که قرارداد می بندند یا معامله و تجارت می نمایند از مشاوره حقوقی بهره مند نیستند، چون مشاوره حقوقی خیلی گران و وکیل بسیار کم است.

24 مهر 1400

ماینرهای ساختمان شرکت بورس برای کیست؟

به گزارش خبرنگاران، در رابطه با کشف ماینرها در زیرزمین شرکت بورس اظهارات ضد و نقیضی وجود دارد. از تکذیب های علی صحرایی گرفته تا تایید مصطفی بهشتی سرشت، معاون اجرایی سازمان بورس.

23 مهر 1400

مرغ و گوشت مقرون به صرفه شد

قیمت گوشت و مرغ در بازار در مقایسه با ماه های گذشته کمی کاهش یافته است و قیمت هر کیلوگرم مرغ تا 29هزار تومان و گوشت گوسفندی شقه تا 115هزار تومان به فروش می رسد.

21 مهر 1400

دستور ویژه رئیس بنیاد شهید برای تأمین تجهیزات توانبخشی جانبازان

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز پنج شنبه 8 مهر، ضمن بازدید از بیمارستان نیایش با جانبازان بستری در این بیمارستان ملاقات و گفت وگو کردند.

17 مهر 1400

شروع عرضه اولیه شکام ، ثبت سفارس تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش خبرنگاران، شرکت صنایع شیمیایی کیمیاگران (سهامی عام) با نماد شکام امروز در بازار سهام عرضه می گردد. این شرکت 90 میلیون از سهام خودش را در بورس عرضه می نماید. دامنه قیمت ثبت سفارش شکام از مبلغ 16,610 ریال تا 20,300 ریال خواهد بود.

7 مهر 1400

نقش مردان در دوران شیردهی همسر

شیردهی یکی از مهم ترین بخش های مراقبت از کودک است که می تواند در تمام طول عمر کودک تاثیرگذار باشد. تغذیه کودک با شیر مادر نه تنها موجب فراهم شدن همه مواد مغذی بدن در حال رشد کودک می گردد بلکه او را در مقابل بسیاری از بیماری ها مصون می نماید. خیلی از ما...

6 مهر 1400

آزاد شدن صادرات روغن کنجد در یزد

علمدار یزدی از برطرف محدودیت های صادرات روغن کنجد در استان یزد اطلاع داد.

24 شهریور 1400

مبادله بیش از ده میلیون ارز در بازار متشکل

خبرگزاری خبرنگاران- مدیر ارتباطات بازار متشکل ارز ایران، از مبادله 10 میلیون ارز بصورت اسکناس در این بازار خبرداد.

22 شهریور 1400

قوه مقننه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا را آنالیز کند

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس مکلف شدند حداکثر طی یک ماه آینده درباره هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا را تحقیق نموده و به نمایندگان گزارش دهند.

18 شهریور 1400

وزیر راه و شهرسازی: علاقه ای به داشتن محافظ ندارم؛ چه کسی گفته ما باید محافظ داشته باشیم؟

وزیر راه و شهر سازی گفت: چند روز قبل ماشین من بین راستا خراب شد و با یکی از همکاران بدون محافظ تاکسی گرفتم و به مقصد رفتم.

12 شهریور 1400

خشکشویی آنلاین، خدماتی که همه به آن احتیاج داریم!

خشکشویی آنلاین یکی از خدمات جدیدی است که در دهه اخیر مطرح شده است و تحولات عظیمی را در مدل کسب و کار ها به وجود آورده است.

3 شهریور 1400

اهدای پنج میلیارد ریال تجهیزات پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

پنج میلیارد ریال تجهیزات پزشکی از سوی بانک قرض الحسنه مهر ایران به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اهدا شد.

3 شهریور 1400

برگزاری آزمون استخدامی اقدامی برای ایجاد رقابت عادلانه است

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزاری آزمون های استخدامی و آزمون کتبی مدیران آینده از طریق سازمان سنجش اقدامی برای ایجاد شفافیت حداکثری و رقابت عادلانه است.

31 مرداد 1400

سال آینده وام ودیعه مسکن پرداخت می شود؟

معاون مدیر کل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه وشهرسازی پیگیر پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن در سال آینده است.

30 مرداد 1400

سفر به کازابلانکا شهر زیبا و رویایی آفریقا

شاید همه ی ما نام کازابلانکا را به علت فیلمی به همین نام در یاد داشته باشیم اما باید بدانید که اکنون کازابلانکا یکی ازبرترین شهرهای قاره آفریقا به شما می رود.کازابلانکا تمام ویژگی های مرکز مراکش را با خود دارد جز تشریفاتی کهمخصوص محیط های سیاسی و مالی...

19 مرداد 1400

خاموشی ها تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش خبرنگاران، مصطفی نخعی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات کمیسیون انرژی در مورد قطعی برق اتفاق افتاده در چند روز اخیر، اعلام کرد: قطعی های مکرر و خارج از برنامه برق در چند روز اخیر و در پی آن قطع آب و بعضا تلفن های همراه...

15 مرداد 1400

نارضایتی نیمی از آمریکایی ها از عملکرد دولت بایدن درقبال جرم و جنایت

بر اساس نتایج یک نظرسنجی، نیمی از آمریکایی ها از عملکرد دولت در قبال مقدار جرم و جنایت ناراضی هستند و نزدیک به شصت درصد، آن را مسئله ای بسیار جدی در کشورشان می دانند.

14 مرداد 1400

طرح ضد اینترنت نمایندگان مجلس به کجا رسید؟

فردا در صحن مجلس شورای اسلامی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی آنالیز می گردد.

13 مرداد 1400

مواد اولیه 500 داروی داخلی تولید شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت علمی و فناوری، محمد عزیز محمدی مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان گفت: کار اصلی ما در زمینه استانداردهای مرجع دارویی مورد نیاز جهت آنالیز دارو، مواد مؤثره دارویی و داروهای انسانی در قالب واحدهای تحقیقات، طراحی و مهندسی و...

12 مرداد 1400

محدودیت های شدید کرونایی در مرزها در حال اعمال است

تهران (پانا) - دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا و مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت محدودیت های شدید در مرزها، چه نوار مرزی و چه در مرزهای مجاز در حال اعمال است.

11 مرداد 1400
تعداد: (499)