انتقاد وارگاس از فدراسیون فوتبال کلمبیا برای محدود کردن کی روش

به گزارش تا بینهایت، بازیکن پیشین تیم ملی کلمبیا از مسئولان فدراسیون فوتبال این کشور بابت نحوه توافق با کی روش انتقاد کرد.

انتقاد وارگاس از فدراسیون فوتبال کلمبیا برای محدود کردن کی روش

به گزارش تا بینهایت، سایت کلمبیایی comutricolor نوشت: اگر اتفاق خاصی رخ ندهد کارلوس کی روش سرمربی بعدی تیم ملی فوتبال کلمبیا است و جانشین خوسه پکرمن خواهد شد. در این بین اما انتقاداتی هم به نحوه استخدام احتمالی کارلوس کی روش به عنوان سرمربی جدید تری کالر مطرح است. بر اساس منابع موثق که به فدراسیون فوتبال کلمبیا نزدیک هستند، مدیران این فدراسیون به کی روش گفته اند که باید کادرفنی جمع وجوری داشته باشد و دستمزد سالیانه او را هم به سه میلیون دلار محدود شده است.

فابین وارگاس، هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کلمبیا در گفت وگو با برنامه ال وی بار از رادیو کاراکل کلمبیا گفت: اگر به تیم های بزرگ دنیا هم نگاه کنید می بینید کادرفنی وسیعی دارند چون باید مسائل زیادی را پوشش دهند. این را زمانی که بازی می کردم به چشم دیده ام که مربیان واقعاً همه کار می نمایند، تیم احتیاج به پزشک متخصص، متخصص تغذیه و آشپز دارد. در تیمی که به دنبال رسیدن به اهداف بزرگ است، نباید تعداد اعضای کادرفنی به حداقل برسد. اتفاق خوبی که در زمان خوسه پکرمن افتاد این بود که او کادرفنی کاملی را با خود به منظور انجام وظایف خاص آورد که آنها کارایی هم داشتند و این را نتایج تیم ملی کلمبیا نشان داد.

وارگاس در انتقاد از فدراسیون فوتبال کلمبیا در مورد نحوه استخدام کی روش گفت: مربیان تنها به کارهای تاکتیکی و گفت وگوی فنی ورود می نمایند و به همین خاطر در اروپا آنها را با عنوان جناب صدا می زنند. من فرصت بازی در لیگ های بزرگ را داشته ام و اطرافم پر از آدم های مهم فوتبالی بوده و درک کردم که باید چطور کار کرد. اتفاقی که برای پکرمن افتاد - استفاده از کادرفنی وسیع - برای من امری عادی بود که باعث پیشرفت تیم ملی از جنبه های زیادی شد، اما اگر قرار باشد گامی رو به عقب برداریم، مشکل بزرگی برای مان به وجود خواهد آمد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 خرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 133

به "انتقاد وارگاس از فدراسیون فوتبال کلمبیا برای محدود کردن کی روش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد وارگاس از فدراسیون فوتبال کلمبیا برای محدود کردن کی روش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید