اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید

به گزارش تا بینهایت، ماه گذشته، اینستاگرام شروع به آزمایش امکان اضافه کردن آهنگ به پروفایل ها کرد. ظاهراً ادغام صدا در برنامه به همین جا ختم نشد، و حالا راهی برای افزودن موسیقی پخش اتوماتیک به عکس های ارسال شده ارائه کرده است.

اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید

اینستاگرام که از طریق حساب Creators خود اعلام کرده، امکان افزودن موسیقی به عکس هایی را که در فید برنامه ظاهر می شوند، نیز وجود دارد که اجازه می دهد سازندگان ابزار اضافی برای جان بخشیدن به محتوای خود و بیان خود داشته باشند.

به این ترتیب توانایی جفت کردن موسیقی با عکس ها را در فید به همان روشی که قبلاً در Reels و Stories پشتیبانی می کرد، اضافه می کند.

محتواسازان اکنون می توانند یک عکس آپلود کنند و سپس آهنگی را انتخاب کنند که با مشاهده عکس پخش شود. برای انجام این کار، سازندگان یک عکس را برای اضافه کردن به صورت عادی انتخاب می کنند، اما قبل از اشتراک گذاری، افزودن موسیقی را انتخاب کنید. این رابط به کاربران امکان می دهد آهنگ ها را جستجو کنند یا لیست های Trending یا For You اینستاگرام را مرور کنند. هنگامی که آهنگی پیدا شد، کاربران می توانند مدت زمان کلیپ (بین پنج تا 90 ثانیه) را انتخاب کنند و سپس پست را منتشر کنند. وقتی سایر کاربران به آن پیمایش کنند، این موسیقی روی فید پخش می شود.

اینستاگرام، مانند تمام دارایی های متا، اخیرا با مشکل استقبال و رشد روبرو بوده است. با وجود این، این شرکت در تلاش است تا Reels را جا بیندازد.

متا مسائل دیگری از جمله ضررهای هنگفت مرتبط با فشار خود را به متاورس دارد - تلاشی ناکام (تا حالا) که اخیراً به تعداد زیادی اخراج در شرکت منجر شد.

منبع: یک پزشک
انتشار: 24 آبان 1401 بروزرسانی: 24 آبان 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2154

به "اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینستاگرام اکنون به شما امکان می دهد موسیقی را به عکس های خود اضافه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید