برخورد ترسناک با مو هایی که از قبری قدیمی بیرون زده اند

به گزارش تا بینهایت، یک مرد در کالیفرنیا پس از برخورد با مو هایی که از قبری قدیمی بیرون زده بود، وحشت زده شد. این مرد تصاویر قبر مذکور را در فضای مجازی منتشر کرد.

برخورد ترسناک با مو هایی که از قبری قدیمی بیرون زده اند

به گزارش انتخاب به نقل از نیویورک پست، تصاویر این قبر در حال حاضر دارای 1.5 میلیون بازدید و 290.000 لایک است.

جوئل موریسون که این تصاویر را ثبت کرده است، در گفت وگوی خود با رسانه ها گفت: وقتی برای اولین بار آن تصاویر را دیدم، شوکه شدم دقیقاً مطمئن نبودم که آنچه می بینم واقعی است. این تصاویر در قبرستان کاتولیک سنت جوزف در ساکرامنتو ثبت شده است.

این مرد 37ساله افزود: با بازرسی دقیق تر موها، متوجه شدم که مو های انسان است که از قبر بیرون امده است..

اما چرا از این سنگ قبر 100ساله مو های یک جسد بیرون زده است؟ سرایدار این قبر می گوید قبر های قدیمی از طریق سنجاب و حیوانات دیگر تخریب شده و درختان رویش یافته هم به آرامگاه ها آسیب می رسانند.

با این حال، بینندگان این تصویر در شبکه های اجتماعی، توضیحی منطقی تر برای پدیده مذکور داشتند، یکی از آن ها معتقد بود که یک بلای طبیعی باعث شده است جنازه به معنای واقعی از حالت آرمیدن در آرامگاه خارج شود.

بسیاری از کاربران تصور می کردند که مو ها از طریق ریشه های درختان یا سیلاب ها به سمت بالا رفته اند و سنجاب ها و سایر حیوانات ممکن است سعی کرده باشند در آن لانه بسازند. شخص دیگری تصور می کرد که یک حیوان احتمالاً حفراتی در قبر پیدا و سعی کرده آن را بیرون بیاورد تا لانه ای ایجاد کند.

منبع: فرارو
انتشار: 10 مهر 1400 بروزرسانی: 10 مهر 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1800

به "برخورد ترسناک با مو هایی که از قبری قدیمی بیرون زده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برخورد ترسناک با مو هایی که از قبری قدیمی بیرون زده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید