جشن تولد مجازی بچه ها در هنگام فاصله اجتماعی و قرنطینه کرونا

به گزارش تا بینهایت، سرگرمی بچه ها برای والدین در هنگام قرنطینه کرونا می تواند چالش های خود را داشته باشد و مطمئناً این مسئله هنگامی سخت تر می گردد که تولد آنها نزدیک باشد و نتوانید با همه دوستان خود یک مهمانی برگزار کنید.

جشن تولد مجازی بچه ها در هنگام فاصله اجتماعی و قرنطینه کرونا

تا بینهایت - خوشبختانه Bedazzled Event، با جولیت اولدفیلد بازیگر برنامه Call of Midwife تصمیم گرفته است با ایجاد مهمانی های مجازی برای بچه ها، با سرگرمی های کامل، تولد آنها را فوق العاده و فراموش نشدنی سازد.

در خصوص روش جدید برگزاری جشن تولد بچه ها، جولیت گفته است: ما مشتریانی داشتیم که قبلاً در این زمان برای مهمانی ها رزرو می کردند و من با داشتن یک کودک چهار ساله می دانم که مهمانی ها در آن سن چقدر مهم هستند. در این روش دوستان و خانواده می توانند با هم تماس بگیرند و سپس به وسیله لینک ویدیویی، می توانند درسرگرمی ها شامل بازی ها، آواز خواندن، عروسک ها و شعبده بازی همراه هم باشد، حتی می توانیم یک شکار گنج درون خانه را سامان دهیم یا هر کس که مهمانی را رزرو نموده است به ما اجازه می دهد تا از یک موضوع ویژه مطلع شویم، یا اگر چیزهای مورد علاقه خاصی وجود دارد که کودک دوست دارد، ما می توانیم آنرا ترتیب دهیم تا برای او احساس شخصی داشته باشد.

منبع : hellomagazine

منبع: چمدان
انتشار: 3 تیر 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 955

به "جشن تولد مجازی بچه ها در هنگام فاصله اجتماعی و قرنطینه کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن تولد مجازی بچه ها در هنگام فاصله اجتماعی و قرنطینه کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید