راهکارهایی کارآمد برای برطرف کندی سرعت تلفن همراه

به گزارش تا بینهایت، کاهش سرعت اینترنت همواره یکی از دغدغه های مردم بوده است که ما در این خبر به بعضی از راهکار های کارآمد این مشکل پرداخته ایم.

راهکارهایی کارآمد برای برطرف کندی سرعت تلفن همراه

به گزارش خبرگزاری مالی ایران ،بسیاری از افراد به مشکل کندی ناگهانی تلفن همراه و عملکرد برخی از برنامه ها یا عدم برقراری برخی از تماس های ضروری رنج می برند که باعث می گردد فرد نتواند از تمامی امکانات تلفن همراهش بهره مند گردد.

استفاده روزانه و مداوم از تلفن های همراه سرعت بیشتر تلفن ها را پایین می آورد و باعث می گردد که عملکرد آن کند گردد و به برخی از دستورات خاص پاسخ ندهد.

طبق وب سایت Business Insider ، در اینجا Al Watan 7 نکته برای سرعت بخشیدن به تلفن هوشمند ارائه می گردد که برخی از آن ها را مشاهده می کنید:

از شر عکس های قدیمی خلاص شوید

حذف پرونده های غیر ضروری یکی دیگر از روش های عالی برای سرعت بخشیدن به تلفن است. عکس های ذخیره شده باید به کامپیوتر، Google Drive یا iCloud منتقل شوند و پس از آن حذف شوند.

برنامه هایی را که فضای زیادی را اشغال می نمایند حذف کنید

هر زمان بسیاری از برنامه ها با فضای زیاد بارگیری می شوند، دستگاه کند خواهد بود و بنابر این ترجیح داده می گردد برنامه هایی که فضا می گیرند و غیرضروری یا عظیم هستند حذف شوند.

سرعت تلفن همراه

پیغام های متنی قدیمی را پاک کنید

بیشتر افراد فراموش می نمایند پیغام های متنی را در تلفن حذف نمایند، اما بر ظرفیت ذخیره سازی و سرعت تلفن تأثیر می گذارد و بنابراین باید به صورت دوره ای حذف گردد.

به روزرسانی اتوماتیک برنامه را خاموش کنید

به روزرسانی برنامه ها در پس زمینه می تواند سرعت تلفن شما را کم کند، بنابراین باید برنامه ها را به صورت دستی به روز کنید.

همه برنامه های در پس زمینه را ببندید

بستن برنامه هایی که در پس زمینه اجرا می شوند ، ممکن است باعث گردد تلفن شما روان تر کار کند ، به خصوص اگر برنامه های عظیم و دست و پا گیر مانند بازی ها دارید.

هر از چند گاهی تلفن را دوباره راه اندازی کنید

تلفن شما یک کامپیوتر کوچک است، بنابراین با او اینگونه رفتار کنید و هر از چند گاهی آن را دوباره راه اندازی کنید.

به روزرسانی های نرم افزار را آنالیز کنید

در صورت لزوم تلفن خود را به روز کنید؛ به روزرسانی های نرم افزار اغلب شامل رفع اشکال می شوند، برخی از آن ها می توانند به مسئله ای مربوط شوند که باعث کند و ضعیف شدن تلفن شما می گردد، اگر این یک به روزرسانی جزئی باشد ، احتمالاً برخی از موارد را رفع می نماید اما اگر یک به روزرسانی عمده باشد، این به تلفن مورد استفاده شما بستگی دارد.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 13 آبان 1399 بروزرسانی: 13 آبان 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1219

به "راهکارهایی کارآمد برای برطرف کندی سرعت تلفن همراه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکارهایی کارآمد برای برطرف کندی سرعت تلفن همراه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید