قتل فجیع زن به دلیل ردپای مرد غریبه در خانه

به گزارش تا بینهایت، مرد جوان در اقدامی جنون آمیز همسرش را به طرز فجیعی کشت و سرش را از بدنش جدا کرد. این قاتل دیروز در جلسه دادگاه ادعای تازه ای را به عنوان انگیزه جنایت خانوادگی بیان کرد.

قتل فجیع زن به دلیل ردپای مرد غریبه در خانه

جهت دریافت خدمات شرکت بازسازی آپارتمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

به گزارش، بیست و هفتم دی سال 97 مرد سالخورده ای به کلانتری شریف آباد ورامین رفت و از ناپدید شدن دختر 32 ساله اش به نام آزاده اطلاع داد. وی گفت: دخترم چند سال قبل ازدواج نموده است و حالا صاحب دو فرزند خردسال است. او مدتی است که با شوهرش به نام رضا اختلاف دارد. دیروز چند بار با دخترم تماس گرفتم، اما کسی پاسخ نداد. دامادم می گوید فرزندانش را به خانه خواهر ناتنی اش برده و از دخترم خبری ندارد. من نگران حال دخترم هستم و می ترسم دامادم بلایی سرش آورده باشد. به دنبال اظهارات مرد سالخورده مأموران پلیس به خانه دختر وی در شریف آباد رفتند و پس از گگرددن در با صحنه وحشتناکی روبه رو شدند. آزاده با ضربه های شدید چاقو کشته شده و سرش از بدنش جدا شده بود.

درحالی که فرضیه جنایت خانوادگی قوت گرفته بود پلیس به رد یابی رضا پرداخت. خواهرناتنی رضا به ماموران گفت: دیروز برادر ناتنی ام در حالی که آشفته و هراسان بود فرزندانش را به خانه من آورد و این جا را ترک کرد. بعد از آن هرچه با او تماس گرفتم پاسخ نداد. در حالی که کوشش برای ردیابی متهم فراری آغاز شده بود ماموران به وسیله ردیابی گوشی همراه وی دریافتند او به خانه یکی از اقوامش در حاشیه تهران رفته است. با این سرنخ رضا بازداشت شد و به جنایت خانوادگی اعتراف کرد. وی در بازپرسی ها گفت: من و آزاده با هم اختلاف داشتیم. آخرین بار وقتی درگیری میان ما بالا گرفت در اوج خشم او را با ضربه های چاقو کشتم و سرش را از بدنش جدا کردم. در حالی که وی به بازسازی صحنه جرم پرداخته بود اولیای دم برایش حکم قصاص خواستند.

رضا دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در ابتدای جلسه وکیل اولیای دم به دفاع پرداخت و گفت: پدر و مادر آزاده برای دامادشان حکم قصاص خواسته اند و حاضرند تفاضل دیه را نیز پرداخت نمایند. سپس متهم روبه روی قضات ایستاد و اظهارات تازه ای را به عنوان انگیزه جنایت بیان کرد. وی گفت:من همسرم را کشتم، چون با یک مرد غریبه در رابطه بود. آخرین بار ساعت 3 بعد از ظهر از محل کارم به خانه آمدم و هنگام ورود به خانه یک مرد غریبه را دیدم که خیلی سریع از خانه ما خارج شد. من از آزاده درباره مرد غریبه سوال کردم، اما جوابم را نداد. او می گفت مرد غریبه را نمی شناسد. او همان موقع گفت دندان درد دارد و به همین دلیل از من پول گرفت و به دندان پزشکی رفت. من بعد از خروج همسرم همه خانه را آنالیز کردم و متوجه حضور مرد غریبه در خانه مان شدم. وقتی آزاده از دندان پزشکی به خانه برگشت بار دیگر درباره مرد غریبه از او سوال کردم که همسرم حرف های عجیبی زد. او گفت هیچ علاقه ای به من ندارد و می خواهد از من جدا گردد. آزاده می گفت میخواهد با مرد غریبه تماس بگیرد تا دنبالش بیاید و با او زندگی تازه ای را آغاز کند. من که از شنیدن حرف های همسرم عصبانی شده بودم با ضربه های متعدد چاقو او را کشتم و سرش را از بدنش جدا کردم. وی ادامه داد: من همان موقع فرزندان خردسالم را به خانه خواهر ناتنی ام بردم و فرار کردم. این متهم در حالی که سرش را پایین انداخته بود، گفت: باور کنید وقتی حرف های آزاده را شنیدم دیگر انگیزه ای برای زندگی نداشتم. به همین دلیل تصمیم اشتباهی گرفتم و در اوج عصبانیت او را کشتم. من اگر کمی بیشتر فکر نموده بودم شاید به جدایی از آزاده راضی می شدم. با انتها دفاعیات این متهم، قضات وارد شور شدند تا رای صادر نمایند.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 29 شهریور 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 713

به "قتل فجیع زن به دلیل ردپای مرد غریبه در خانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل فجیع زن به دلیل ردپای مرد غریبه در خانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید