لیگ برتر کاراته وان ژاپن، حسن نیا و عسگری برنز گرفتند، گنج زاده به مدال نرسید

به گزارش تا بینهایت، روز پایانی رقابت های لیگ برتر کاراته وان ژاپن با کسب دو مدال برنز برای نمایندگان کشورمان آغاز شد.

لیگ برتر کاراته وان ژاپن، حسن نیا و عسگری برنز گرفتند، گنج زاده به مدال نرسید

به گزارش خبرنگاران، روز خاتمهی از پنجمین مرحله رقابت های لیگ برتر کاراته وان در سال 2019، امروز(یکشنبه) در سالن نیپون بودوکان شهر توکیو آغاز شد و مجید حسن نیا و بهمن عسگری با فزونی در دیدار رده بندی به مدال برنز دست یافتند و سجاد گنج زاده پنجم شد.

در دیدار رده بندی وزن 60- کیلوگرم، مجید حسن نیا نماینده کشورمان به مصاف الکساندرو اورتز فرناندز، دارنده مدال نقره امیدهای اروپا در سال 2019 از اسپانیا رفت و پس از تساوی یک-یک، با قانون سنشو به فزونی دست یافت تا نخستین مدال کاراته کشورمان را در این مرحله کسب کند.

حسن نیا برای حضور در دیدار رده بندی روز جمعه ابتدابا نتیجه 4 بر یک از سد بروس داگلاس، دارنده 2 مدال طلا، یک مدال نقره و یک مدال برنز جهان از برزیل به فزونی دست یافت. او در گام دوم نیز مقابل کریستوس استفانوس زنوس، قهرمان امیدهای جهان در سال 2019 از یونان به پیروزی 3 بر صفر رسید.

کاراته کا کشورمان در دور سوم پس از تساوی یک-یک مقابل صدرالدین سایماتوف، قهرمان آسیا در سال 2019 از ازبکستان، با قانون سنشو پیروز شد تا به مرحله نیمه نهایی صعود کند. او در این مرحله نیز به مصاف دارخان اسدیلوف، نفر نخست رنکینگ المپیک و دارنده برنز جهان در سال 2018 از قزاقستان رفت و با نتیجه 6 بر صفر مغلوب شد.

اما در دیدار رده بندی وزن 75- کیلوگرم، بهمن عسگری با نتیجه قاطعانه 5 بر صفر از سد نوا بتیچ، دارنده مدال برنز اروپا در سال 2016 از اتریش پیروز شد تا دومین مدال برنز کشورمان را کسب کند.

عسگری برای حضور در دیدار رده بندی ابتدا با نتیجه یک بر صفر مقابل لوکا رتباخر از اتریش پیروز شد. او در دور دوم نیز عبدالله ممدوح از مصر را شکست داد.

نماینده وزن 75- کیلوگرن کاراته ایران در دور سوم نیزیوشه ساکایاما، دارنده مدال طلای امیدهای آسیا در سال 2018 را با نتیجه یک بر صفر مغلوب کرد. او در مرحله نیمه نهایی مقابل کن نیشمورا، قهرمان آسیا در سال 2019 و دارنده برنز جهان در سال 2018 پس از تساوی صفر-صفر در هانتی مغلوب شد.

همچنین در دیدار رده بندی وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده مقابل مهدی فیلالی، نایب قهرمان امیدهای اروپا در سال 2018 از فرانسه با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد و در جایگاه پنجم قرار گرفت.

گنج زاده در این مسابقات ابتدا با نتیجه 7 بر 6 مقابل الکساندر شنیتسن از روسیه پیروز شد. او در دور دوم 2 بر صفر رضوان تالیبوف از اوکراین را شکست داد. نماینده کشورمان در دور سوم نیز پس از تساوی صفر-صفر مقابل هیدوشی کاگاوا، نایب قهرمان آسیا در سال 2019 از ژاپن، در هانتی(رای داوران) به فزونی رسید، اما در مرحله نیمه نهایی با نتیجه یک بر صفر مغلوب صالح ابذری دیگر نماینده کشورمان شد.

پنجمین مرحله لیگ برتر کاراته وان ترکیه با حضور 649 کاراته کا از 79 کشور از روز جمعه 15 شهریورماه در ژاپن آغاز شد و امروز با برگزاری دیدارهای فینال و رده بندی به خاتمه می رسد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 مهر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 326

به "لیگ برتر کاراته وان ژاپن، حسن نیا و عسگری برنز گرفتند، گنج زاده به مدال نرسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر کاراته وان ژاپن، حسن نیا و عسگری برنز گرفتند، گنج زاده به مدال نرسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید