استقلال برای بردن به اراک نرفته بود، حیف از بازیکنی مثل مطهری

به گزارش تا بینهایت، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر در اراک مقابل آلومینیوم متوقف شد اما با این نتیجه همچنان صدرنشین مسابقات باقی ماند.

استقلال برای بردن به اراک نرفته بود، حیف از بازیکنی مثل مطهری

افشین حاجی پور پیشکسوت آبی پوشان در مصاحبه با خبرنگاران در خصوص این بازی گفت: استقلال آنطور که باید و شاید پر توان و با انرژی بازی نکرد. از اواسط بازی می شد انتهای بازی را پیش بینی کرد و نتیجه را حدس زد. شاگردان مجیدی از همان دقایق ابتدایی در یک سوم دفاعی خود جمع شدند تا آلومینیوم این فرصت را پیدا کند به استقلال فشار مضاعف بیاورد.

پیشکسوت آبی پوشان ادامه داد: تعویض های اجرا شده هم اشتباه بود. تعویض ها نه تنها کمکی به بهبود فرایند آبی پوشان نکرد، بلکه در راستای بهبود شرایط تیم آلومینیوم بود و باعث شد توپ و میدان بیشتر در اختیار حریف قرار گیرد.

حاجی پور با اشاره به حضور کامل مهاجم خارجی آبی پوشان در میدان بیان داشت: بار دیگر تاکید می کنم رودی ژستد مهاجمی نیست که گره از کار استقلال باز کند. نمی دانم وقتی مهاجمی مثل مطهری روی نیمکت است چرا به او بازی نمی رسد؟ واقعاً حیف از مهاجمی مثل ارسلان که به نیمکت دوخته شده است و در دقایق پایانی به بازی می رود.

وی اضافه نمود: امیدوارم کادر فنی استقلال هرچه زودتر در استراتژی خود تجدید نظر کرده و با رویکرد تهاجمی بیشتری در بازی های پیش رو حاضر شود. استقلال اگر بخواهد تهاجمی بازی کند تیم های معمولی تاب و تحمل مقاومت مقابل این تیم را ندارند و این باعث می شود دل ما بیشتر بسوزد.

کارشناس فوتبال بیان داشت: این تیم بیش از هر زمان دیگری به یک هافبک طراح و بازی ساز نیاز دارد و امیدوارم کادر فنی خرید یک هافبک طراح را در اولویت خود قرار دهد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 فروردین 1401 بروزرسانی: 27 فروردین 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2002

به "استقلال برای بردن به اراک نرفته بود، حیف از بازیکنی مثل مطهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال برای بردن به اراک نرفته بود، حیف از بازیکنی مثل مطهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید