انتقاد عبدالله ویسی از برنامه ریزی سازمان لیگ در حاشیه جام شهدا

سرمربی شاهین شهرداری بوشهر درباره ابهام های زیاد درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهارکرد: همه تیم ها باید بازی محبت آمیز انجام دهند و بدنسازی کنند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند. این برنامه ریزی به فوتبال باشگاهی، ملی و حتی حضورمان در آسیا ضربه می زند.

انتقاد عبدالله ویسی از برنامه ریزی سازمان لیگ در حاشیه جام شهدا

به گزارش خبرنگاران، شاهین شهرداری بوشهر توانست با حساب 2 بر یک تیم دسته یکی نیروی زمینی ارتش را در جام شهدا شکست دهد و به فینال این مسابقات صعود کند.

عبدالله ویسی، سرمربی شاهین بوشهر درباره حضور در جام شهدا گفت: به دلیل اینکه سازمان لیگ، وضعیت امنیتی ورزشگاه ها را تایید نکرده است، نمی دانستیم بازی داریم یا نه اما خوشبختانه بازی انجام شد. بازیکنان ما خسته بودند اما به جام شهدا احترام گذاشتیم و امروز به میدان رفتیم.

سرمربی شهرداری بوشهر ادامه داد: ما امروز و فردا بازی محبت آمیز داشتیم که از رقبای خودمان عذرخواهی می کنم چرا که به احترام شهدا در این رقابت ها شرکت کردیم. حالا هم منتظر بازی سایپا و پرسپولیس هستیم و امیدواریم بازی خوبی را در فینال مشاهده کنیم.

سرمربی شاهین بوشهر درباره اختلافش با مدیریت این باشگاه گفت: اختلاف خاصی نبود ولی باید مسائل را حل می کردیم. چنین مسائلی در هر تیمی به وجود می آید.

ویسی درباره ابهام های زیاد درباره برگزاری مسابقات لیگ برتر اظهارکرد: همه تیم ها باید بازی محبت آمیز انجام دهند و بدنسازی کنند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند. این برنامه ریزی به فوتبال باشگاهی و ملی و حتی حضورمان در آسیا ضربه می زند.

سرمربی شاهین بوشهر درباره برگزار نشدن بازی ها لیگ برتر در ورزشگاه های غیر استاندارد اظهار کرد: این کار در یک سال امکان پذیر نیست. اگر از قبل برنامه ریزی می کردند و از یک سال قبل به این سمت می رفتند، ورزشگاه ها آماده می شدند.

او درباره احتمال برگزاری بازی تیمش در خارج از استان بوشهر گفت: اگر این موضوع با نظم و انضباط برای همه تیم ها اجرا شود و نهایتا با پافشاری مسئولان، ورزشگاه ما را درست کنند، ما هم قبول می کنیم. برای ما فرقی نمی کند اما باید همه شهرها پیروی کنند.

ویسی درباره روند یارگیری تیمش در این فصل اظهار کرد: ما بازیکن لیگ برتری زیادی نگرفتیم. سه بازیکن لیگ برتری و دو بازیکن خارجی هم گرفتیم که گلر گرجستانی ما امروز بازی کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 26 مهر 1398 شناسه مطلب: 244

به "انتقاد عبدالله ویسی از برنامه ریزی سازمان لیگ در حاشیه جام شهدا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد عبدالله ویسی از برنامه ریزی سازمان لیگ در حاشیه جام شهدا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید