طراحی سایت: تمجید سایت کمیته بین المللی پارالمپیک از زهرا نعمتی

به گزارش تا بینهایت، سایت کمیته بین المللی پارالمپیک از عملکرد زهرا نعمتی در بازی های 2020 توکیو تمجید کرد.

طراحی سایت: تمجید سایت کمیته بین المللی پارالمپیک از زهرا نعمتی

جهت دریافت مشاوره خدمات طراحی سایت از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا توسعه وبسایت های حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، وب سایت کمیته بین المللی پارالمپیک با انتشار گزارشی از بزرگترین دستاوردهای ورزشکاران در طول بازی های پارالمپیک 2020 توکیو یاد کرد.

در این مقاله از پنج ورزشکار برتر بازی ها یاد شده است و نام زهرا نعمتی به اسم اولین ورزشکار به چشم می خورد. در این مطلب آمده است:

زهرا نعمتی با پشتکارش فزونی خود را اثبات کرد.

در بازی های پارالمپیک توکیو 2020، به جز زهرا نعمتی هیچ کدام از مدال آوران ریو 2016 در رشته تیروکمان پیروز به کسب مدال نشدند.

وی توانست در دیداری بسیار نزدیک رقیب ایتالیایی خود را در تیر طلایی شکست دهد و سومین طلای متوالی خود را به کارنامه اش اضافه کند. پیش از این، تنها کسی که پیروز به کسب مدال های پی در پی شده، مارگارت هریمن آفریقایی است که توانست در بازی های 1960، 1964، 1968 و 1972 مدال طلای رشته پارا تیروکمان را از آن خود کند.

کسب سه مدال پی در پی طلا به وسیله زهرا نعمتی بیانگر توانمندی های او در طول سالیان گذشته در این رشته ورزشی است.

در ابتدا، نام زهرا نعمتی به اسم اولین زن مدال آور ایرانی در بازی های المپیک و پارالمپیک مطرح شد. او سپس از این پیروزیت استفاده کرد تا در مورد حضور زنان در ورزش و افراد دارای معلولیت صحبت کند.

حال با توجه به آنکه زهرا نعمتی به اسم یکی ازشش عضو شورای ورزشکاران IPC انتخاب شده است می تواند تاثیری فراتر از یک ورزشکار پارا تیروکمان بر جنبش پارالمپیک داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1786

به "طراحی سایت: تمجید سایت کمیته بین المللی پارالمپیک از زهرا نعمتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سایت: تمجید سایت کمیته بین المللی پارالمپیک از زهرا نعمتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید