شکایت پسر مارادونا از وکیل پدرش و اعتراض به تجلیل بدون مجوز ناپولی، لاتزیو هم شاکی شد!

به گزارش تا بینهایت، فرزند اسطوره فقید تیم ملی فوتبال آرژانتین از شیوه تجلیل باشگاه ناپولی از پدر او ابراز نارضایتی و گفت به همین علت از وکیل سابق پدرش شکایت نموده است.

شکایت پسر مارادونا از وکیل پدرش و اعتراض به تجلیل بدون مجوز ناپولی، لاتزیو هم شاکی شد!

به گزارش خبرنگاران، حواشی مربوط به دیه گو مارادونا حتی یک سال پس از درگذشت او همچنان ادامه دارد. این بار شیوه تجلیل باشگاه ناپولی از ستاره سابقش جنجال ساز شده چرا که خانواده اسطوره فقید فوتبال آرژانتین معتقدند که برای انجام این کار باید از آنها اجازه گرفته می شد.

با توجه به نزدیک شدن سالگرد درگذشت مارادونا (25 نوامبر)، باشگاه ناپولی که مارادونا مهمترین افتخارات دوران بازیگری اش در رده باشگاهی را با آن کسب کرد، پیراهنی خاص را طراجی نموده که روی آن تصویر مارادونا نقش بسته است. ناپولی در بازی اخیرش برابر هلاس ورونا در هفته دوازدهم سری A با این پیراهن به میدان رفت و قرار است در دوبازی بعدی خود برابر اینتر و لاتزیو هم از همین پیراهن استفاده کند. خانواده مارادونا اما از اینکه چرا باشگاه ناپولی قانون حق نشر را رعایت ننموده و از آنها برای استفاده از تصویر پدرشان اجازه نگرفته ناراضی هستند. آنها استفانو چچی وکیل سابق پدرشان را مقصر می داند و به همین علت هم از او شکایت نموده اند.

دیه گو جونیور، یکی از پسران مارادونا در این باره گفت: ما به کسی اجازه نداده بودیم که از تصویر پدرمان استفاده کند. این پیراهن باعث افتخار ماست اما متأسفیم که باشگاه ناپولی ما را در جریان قرار نداد. البته می دانم که استفانو چچی به ناپولی اجازه چنین کاری را داده است اما او تا زمانی وکیل پدرم بود که خودش زنده بود اما و الان دیگر هیچ کاره است. الان دیگر ما بستگان و اعضای خانواده دیه گو هستیم که باید چنین مجوزهایی را صادر کنیم. عجیب است که باشگاه مانند ناپولی به اعتبار حرف چنین فردی دست به این کار زده است. ما فرایند قانونی علیه چچی را در آرژانتین شروع نموده ایم.

شکایت لاتزیو

استفاده ناپولی از چهره مارادونا روی پیراهنش تنها جنجال مرتبط با اسطوره آلبی سلسته نبوده است. اخیراً یک مستند هم درباره مارادونا منتشر شده که در بخشی از آن نقل قولی از کاپیتان سابق تیم ملی آرژانتین درباره باشگاه لاتزیو شنیده می گردد؛ نقل قولی که به مذاق سران باشگاه مرکز ایتالیا خوش نیامده است و آنها را به شدت عصبانی نموده است.

در این بخش از مستند مارادونا که به وسیله شبکه آمازون پرایم ساخته و منتشر شده به نقل از ستاره سابق ناپولی گفته می گردد:این فاشیست ها می خواهند مرا تحقیر نمایند. مسئولان باشگاه لاتزیو با تأکید بر اینکه اثبات بیان این جمله به وسیله مارادونا غیرممکن است از مدیران شبکه آمازون پرایم خواسته اند که این بخش را از مستند شان حذف نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 21 فروردین 1401 بروزرسانی: 21 فروردین 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1995

به "شکایت پسر مارادونا از وکیل پدرش و اعتراض به تجلیل بدون مجوز ناپولی، لاتزیو هم شاکی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت پسر مارادونا از وکیل پدرش و اعتراض به تجلیل بدون مجوز ناپولی، لاتزیو هم شاکی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید