شیخ لاری: هواداران تراکتور سازی مثل همیشه پشتیبان تیم خود باشند

به گزارش تا بینهایت، سرپرست تیم فوتبال تراکتور گفت: هواداران مثل همیشه به عنوان یار دوازدهم پشتیبان تیم خود باشند و اجازه ندهند تیم دچار حواشی شود تا اینکه با کمک همدیگر بتوانیم به موفقیت برسیم.

شیخ لاری: هواداران تراکتور سازی مثل همیشه پشتیبان تیم خود باشند

به گزارش تا بینهایت و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، احد شیخ لاری در حاشیه تمرین عصر روز گذشته اظهار کرد: پیش از همه چیز، جا دارد از آقای آذرنیا سرپرست سابق تیم اجازه بگیرم، آمده ام فرد مثمر ثمری در راستای رسیدن به اهداف مدیریت باشگاه باشم.

وی با بیان اینکه امکانات فعلی باشگاه تراکتور بی نظیر است، اظهار کرد: از هواداران پرشور تراکتور تقاضا دارم تیم را حمایت کرده و برای جلوگیری از به حاشیه رفتن آن تلاش کنند، بنده نیز به عنوان برادر کوچک هواداران، در کنارشان هستم تا دست در دست هم داده و بتوانیم مسائل را کنترل کنیم.

شیخ لاری خاطرنشان کرد: امیدوارم با حضور مالک و مدیریت باشگاه، سرمربی تیم و هواداران پرشور به موفقیت رسیده و تراکتور را به جایگاه واقعی اش برسانیم.

وی تاکید کرد: جا دارد از مدیریت باشگاه تشکر کنم که به فکر پیشکسوتان تیم هم هستند و این فرصت را به من دادند که در خدمت تیم محبوبم باشم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 مرداد 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 231

به "شیخ لاری: هواداران تراکتور سازی مثل همیشه پشتیبان تیم خود باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ لاری: هواداران تراکتور سازی مثل همیشه پشتیبان تیم خود باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید