عکس ، روز در این جزیره بی پایان است!

به گزارش تا بینهایت، به منطقه ها بالای دایره قطب شمال در نروژ سفر کنید و خودتان شب هایی را ببینید که نور خورشید به طرز شگفت انگیزی محیط را روشن کرده است.

عکس ، روز در این جزیره بی پایان است!

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران، اگر از شب های سرد تابستانی در شمال نمی ترسید، می توانید نیمه شب شنا کنید یا در طبیعت چادر بزنید. بسیاری از چشم انداز ها و فعالیت ها در طول روزهای بی پایان در این منطقه برقرار است؛ بنابراین می توانید نیمه شب گلف، دوچرخه سواری، پارو زدن در رودخانه، یا کایاک سواری در دریا را تجربه کنید و یا شاید فقط یک نقطه آرام برای ماهیگیری پیدا کنید.

بیشتر بخوانید:

خبر فوری | واتساپ بعضی کاربران رفع فیلتر شد!

عکس | پیدا شدن تابوت عجیب سه هزار ساله در مصر

اگر به جزایر سوالبارد در قطب شمال سفر کنید، خورشید از آوریل تا اواخر آگوست می ماند. در اینجا، می توانید نیمه شب پیاده روی کنید یا آسمان قرمز رنگ را از سورتمه سگ در حال حرکت در آب و هوا و طبیعت منحصربه فرد نزدیک قطب شمال تماشا کنید.

کجا می توان خورشید نیمه شب را پیدا کرد

در طول ماه های تابستان، می توانید تا 24 ساعت نور خورشید را در بالای دایره قطب شمال تجربه کنید، که به معنای زمان بیشتری برای لذت بردن از چشم انداز ها و اکتشافات نو است؛ 6 منطقه در این شمالی ترین قسمت کره زمین بهترین مکان ها برای پیدا کردن خورشید نیمه شب است.

هلگلند

جنوبی ترین قسمت شمال نروژ هلگلند نام دارد و درست در زیر دایره قطب شمال قرار گرفته است. کل منطقه یک گوهر کشف نشده است.

بودو و سالتن

راستا ساحلی در سراسر دایره قطب شمال به منطقه Salten و تا Bodø ادامه می یابد. این شهر نه تنها یک مرکز حمل و نقل اصلی است، بلکه بودو به خودی خود مکان جالبی برای کاوش است.

Lofoten و Vesterålen

اگر از طریق دریا به شمال غربی سفر کنید، به جزایر Lofoten و Vesterålen خواهید رسید، مناطقی با زیبایی طبیعی برجسته که با قله های سنگی و چشمگیر که از دریا و زمین های هموار ساحلی که گوسفندان در آن می چرند معین می شوند.

ترومس

شهر پرجنب وجوش ترومس در شهرستان ترومس اغلب پاریس شمال نامیده می شود و به مدت یک ماه تمام شبانه روز آفتاب دارد.

فین مارک

این دورترین شمالی است که می توانید در سرزمین اصلی نروژ به آن سمت بروید. آفتاب گردان های نیمه شب معمولاً به سمت دماغه شمالی می روند، شمالی ترین نقطه ای که می توانید در اروپا به آنجا بروید.

سوالبارد

در نیمه راه بین سرزمین اصلی نروژ و قطب شمال، جزایر سوالبارد را خواهید دید که خرس های قطبی در آن زندگی می کنند.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 12 مهر 1401 بروزرسانی: 12 مهر 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2136

به "عکس ، روز در این جزیره بی پایان است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس ، روز در این جزیره بی پایان است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید