لیست مازاد استقلال، فکری سه بازیکن را کنار می گذارد؟

به گزارش تا بینهایت، سرمربی استقلال بعد از حواشی روز گذشته که از البته از زمان شکست برابر سپاهان به اوج خود رسیده بود، تصمیمی جنجالی در ذهن دارد.

لیست مازاد استقلال، فکری سه بازیکن را کنار می گذارد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محمود فکری که به نظر می رسد ذهن آشفته او مانع از تصمیمات مناسب می شود و نمونه آن را پس از سوالی در نشست خبری و رفتار او بعد از آن شاهد بودیم، اکنون قصد تازه ای در سر دارد و باید منتظر یک سونامی بزرگ طی ساعات آینده بود.

فکری که بعد از شایعات فراوان در نهایت با تاخیر در تمرین روز گذشته حاضر شده بود و در کنار یکی از اعضای هیات مدیره و البته نمایندگان کارگزاری باشگاه را می دید تا به این شکل شوی قدرت خود را به اجرا در بیاورد، اکنون در صورتی که از پس ماجرای مربوط به درخواست هواداران برای خاتمه کار در این باشگاه بگذرد، به دنبال اجرای تصمیم جنجالی خود است که شاید یک سونامی بزرگ را در پی داشته باشد.

پی بردن به تصمیم سرمربی کارکشته استقلال چندان دور از پیش بینی نیست وقتی او در تمرین روز گذشته هم با برپایی جلساتی با برخی چهره های تیمش و حتی چشم به چشم نشدن با دیگر بازیکنان، پیام خود را به آنها رساند. او در مصاحبه روز گذشته خود هم به این موضوع بزرگ اشاره کرد: تغییرات برای نیم فصل موفقیت آمیز

تغییراتی که البته شاید شوک بزرگی برای هواداران تیم به شمار بیاید و باید تا ساعاتی دیگر برای اجرایی شدن آن منتظر ماند. هر چه که هست تا ساعاتی دیگر، یکی از این دو تیتر رسانه ها خواهد شد: محمود فکری از هدایت استقلال کنار رفت یا اینکه سه ستاره استقلال با تصمیم سرمربی آبی ها کنار گذاشته شدند!

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 اسفند 1399 بروزرسانی: 22 اسفند 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1478

به "لیست مازاد استقلال، فکری سه بازیکن را کنار می گذارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیست مازاد استقلال، فکری سه بازیکن را کنار می گذارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید