متولدین این ماه ها عذرخواهی بلد نیستند

به گزارش تا بینهایت، تهران (پانا) - مقاومت بعضی از افراد برای عذرخواهی کردن دلیل های مختلفی دارد اما یکی از دلایل، ماه تولد این افراد است که مانع معذرت خواهی کردن آنها می گردد.

متولدین این ماه ها عذرخواهی بلد نیستند

آیا شما هم جزء افرادی هستید که عذرخواهی نمی کنید؟ پس بدانید که این موضوع تا حدِ زیادی به خاطر ماهی است که در آن متولد شده اید. افراد مختلف در ماه های متفاوت ممکن است به علت شخصیتی که دارند، خیلی تمایل به عذرخواهی نداشته باشند.

خرداد

خرداد ماهی ها عموماً افراد تنوع طلبی هستند اما در برابر عذرخواهی مقاومت می نمایند و این جزء ویژگی رفتاری همیشگی آن ها است. آن ها سعی می نمایند که احساسات شما را درک نمایند اما عذرخواهی داخل دهان شان نمی چرخد. افراد سرگرم نماینده و مهربانی هستند اما معذرت خواهی برای شان سخت است.

آذر

آذر ماهی ها افرادی هستند که در برقراری ارتباط خیلی خوب عمل می نمایند اما در عذرخواهی ضعیف هستند؛ جزء افرادی می باشند که معمولا در برابر این مسئله مقاومت می نمایند و سعی دارند که شرایط را برای تان جبران نمایند اما معذرت خواهی را به زبان نمی آورند.

بهمن

اگر منتظر عذرخواهی از سمت بهمن ماهی ها هستید، بهتر است که خودتان را خسته نکنید، زیرا این اتفاق نمی افتد. بهمن ماهی ها شاید بپذیرند که اشتباه نموده اند اما معذرت خواهی نمی نمایند و غرورشان بیش از میزان است.

دی

دی ماهی ها جزء افرادی هستند که کمی لجباز می باشند. در برابر عذرخواهی از خودشان مقاومت نشان می دهند و مدام می خواهند که بهانه تراشی نموده و توجیه نمایند که اشتباه ننموده اند. به خاطر همین بهتر است که خیلی توقع عذرخواهی از آن ها نداشته باشید.

آبان

آبان ماهی ها می دانند که گاهی اوقات باید کوتاه بیایند و عذرخواهی نمایند اما معمولاً این کار را انجام نمی دهند. عذرخواهی کردن برای شان سخت است و اگر کار اشتباهی انجام داده باشند، برای تان جبران می نمایند اما هرگز کلمه ای مبنی بر عذرخواهی را به زبان نمی آورند.

منبع: نمناک

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 27 خرداد 1401 بروزرسانی: 27 خرداد 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2056

به "متولدین این ماه ها عذرخواهی بلد نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "متولدین این ماه ها عذرخواهی بلد نیستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید