مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو برگزار شد

به گزارش تا بینهایت، به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، بهمن رضایی رئیس فدراسیون اسکیت، مهدی مستجاب الدعوه مسئول امور مجامع وزارت، علی صدیقی سرپرست دبیری فدراسیون، مجید ملکی مدیر تیم های ملی، حسین اوجاقی، امیر اوجاقی، رضا نصیرنژاد رئیس انجمن کوراش و جمعی از مدیران و کارکنان فدراسیون از دیگر حاضرین در این جلسه بودند.

مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو برگزار شد

معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش در ابتدای صحبت های خود ضمن تبریک به امیر صدیقی، گفت: اعتقاد دارم مجموعه ووشو یکی از بهترین فدراسیون های ایران است که با همدلی و همکاری به اینجا رسیده و ان شالا این همکاری و اتحاد ادامه پیدا خواهد کرد.

وی اضافه نمود: این روح تازه می تواند به راهبری کار فدراسیون ووشو کمک کند. من در 30 سالگی رئیس فدراسیون شدم و صدیقی اکنون در سن بالاتری آمده و نگاه وزارت ورزش و جوانان نیز استفاده از جوانان است. مدیران جوانی مثل آقایان صدیقی و عزیزی در فدراسیون ها انتخاب شدند که این نخبگان جوان باید از تجارب افراد بزرگ تر استفاده کنند.

علی نژاد ادامه داد: شرایط کرونا سبب شده به خصوص ورزش های رزمی آسیب زیادی ببینند. باید از این مساله به عنوان فرصت بهره برد و برای آموزش استفاده شود، چراکه ما مربیان کاربلدی برای آموزش داریم. همچنین، بحث کوراش هم برای فدراسیون مهم است و باید ساماندهی بیشتری شود.

این مقام مسئول گفت: باید از همین حالا برای المپیک جوانان، مسابقات جهانی، ورلد گیمز و همه رویدادها برنامه وجود داشته باشد. بازی های آسیایی برای فدراسیون بسیار مهم است و وزارت ورزش حساب ویژه ای روی مدال آوری ووشو و کوراش دارد.

معاون وزارت ورزش تاکید کرد: برای لیگ هم باید با نظر باشگاه ها تصمیم گیری شود. لیگ یکی از نقاط قوت این فدراسیون بوده و باید یادمان باشد در ورزش قهرمانی، ووشو و کوراش از بهترین های ایران هستند و نباید این فضای کرونا، رخوتی ایجاد کند و می بایست با برنامه ریزی و رعایت پرتکول های بهداشتی کارهای فدراسیون پیش برود.

وی اضافه نمود: ووشو کار زیادی می خواهد و توقع دارم وقت زیادی برای فدراسیون گذاشته شود. از 29 بهمن که استعفا دادم، موضوعات داخلی این رشته برایم تمام شد و ووشو هم مثل دیگر فدراسیون ها برایم است. رئیس جدید اختیار تام دارد و ان شالا با تیمی که همسو باشند، اقدامات را پیش ببرد و عناصری کلیدی که باعث رشد فدراسیون شدند را مورد توجه داشته باشد.

علی نژاد بیان نمود: از آقای خسروی برای دوره سرپرستی تشکر می کنم. ایشان سال ها نایب رئیس فدراسیون، رئیس کمیته فنی بوده و از بزرگان ووشو هستند و انصافاً در این چند ماه در دوره سرپرستی تلاش زیادی انجام دادند.

وی در ادامه از علی صدیقی سرپرست دبیری فدراسیون نیز به دلیل اداره امور مجامع فدراسیون تشکر کرد.

سپس علیرضا خسروی با تبریک به صدیقی، گفت: خدا را شاکرم که دکتر علی نژاد به من برای سرپرستی فدراسیون اعتماد کرد و آرزو می کنم فرایند روبه رشد فدراسیون ووشو ادامه داشته باشد و سکوهای قهرمانی آن پابرجا باشد. امیدوارم بتوانم در وزارت ورزش، کمک خوبی برای ووشو باشم.

صدیقی: می دانم چه مسئولیت سختی دارم

در ادامه امیر صدیقی با تشکر از تلاش های علی نژاد در ووشو و ورزش کشور، گفت: سال ها شاهد تلاش های ایشان بودم. حضور وی در وزارت ورزش موجب شد تا روح جدیدی در ورزش کشور دمیده شود و حتی خیلی ها در این مدت کوتاه، حس کردند که چرا تا این حد جامعه ووشو به توانایی های دکترعلی نژاد تاکید داشتند.

وی اضافه نمود: آقای خسروی زحمات ارزشمندی در ووشو متحمل شده اند و باید از وی قدردانی کنم. اینجا خانه خودشان است و همیشه از کمک های وی استفاده می کنیم.

رئیس جدید فدراسیون ووشو ادامه داد: واقف هستم که چه مسئولیت سختی دارم و قدردان اعتماد اعضای مجمع هستم. مطمئن باشید تمام تلاشم را خواهم کرد تا بهترین شرایط را داشته باشیم. به طور یقین از رهنمودهای دکتر علی نژاد استفاده خواهیم کرد. از رئیس فدراسیون اسکیت هم تشکر می کنم که امروز در مراسم معارفه حضور یافت.

صدیقی شرح داد: ان شاالله با کمک خانواده ووشو و با همدلی که وجود دارد، راستا را با قدرت پیش ببریم. امیدواریم با کمک دوستان برای توسعه همه جانبه ووشو گام برداریم.

وی در سرانجام گفت: از وزیر ورزش تشکر می کنم که نگاه ویژه ای به جوانان دارند و با تغییراتی که ایجاد کرد، جوانان وارد عرصه مدیریتی ورزش کشور شدند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1094

به "مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم معارفه رئیس جدید فدراسیون ووشو برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید