مربیان استقلال: پول هروویه میلیچ را داده بودید نمی توانست برود!

به گزارش تا بینهایت، کادر فنی استقلال با اعتراض به این موضوع که چرا مطالبات میلیچ را به موقع پرداخت نکرده بودند تا نتواند از ایران برود، جدایی موقت او را از چشم باشگاه دیده اند.

مربیان استقلال: پول هروویه میلیچ را داده بودید نمی توانست برود!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، هرویه میلیچ به محض اینکه در دربی نیمکت نشین شد قید حضور در ایران را زد و با اینکه با کلی دردسر همسر و فرزندانش را به تهران آورده بود راهی کشورش شد. این جدایی موقتی (یا شاید دائمی) در حالی رخ داد که محمد نادری در ضعیف ترین روز های خوب طی سه فصل گذشته از زمانی که در تراکتور توپ می زد به سر می برد و جناح چپ استقلال تحت تأثیر این شرایط به شدت می لنگد.

در همین باره یکی از اعضای کادر مدیریتی باشگاه استقلال گفت: پیگیر موضوع بازگشت میلیچ هستیم و دوست داریم او به تهران برشود، ولی متأسفانه این موضوع به دو دلیل است. او هم به خاطر بازی نکردن در ترکیب تیم دلخور بوده و هم اینکه از قبل طلب داشت و این دو موضوع باعث شد میلیچ با تکیه بر بندی از قراردادش که می توانسته بدون دریافت مطالباتش در تمرینات شرکت نکند ایران را ترک نموده است.

نکته جالب در این بین اختلاف نظری است که پس از خروج میلیچ از ایران بین کادر فنی و مدیریت باشگاه ایجاد شده است. به این شکل که کادر فنی با اعتراض به این موضوع که چرا مطالبات این بازیکن را به موقع پرداخت ننموده بودند تا نتواند از ایران برود، جدایی موقت او را از چشم باشگاه دیده اند. از طرفی باشگاه نیز به کادر فنی گفته با توجه به مطالبات این بازیکن باید با او کج دار و مریز رفتار می شده است!

این مدیر آگاه درباره پرداختی های باشگاه شرح داد: باشگاه از دی ماه سال گذشته به این سو هیچ پرداختی به میلیچ نداشت، اما در این مدت و از مهر ماه امسال تا به امروز ما تقریباً همه پرداختی های مربوط به این فصل را به حساب میلیچ واریز نموده بودیم، اما او با توجه به طلب قبلی که از باشگاه داشته بند فسخش را فعال نموده و فعلاً قصد شرکت در تمرینات را ندارد.

این موضوع در حالی عنوان می شود که میلیچ پس از قهر چند ماه قبلش که گفت دیگر به ایران برنمی شود و قراردادش را فسخ می نماید، برگشت و همه چیز به خوشی تمام و مسائل رفع شد، اما این مدیر استقلالی در این باره شرح داد: اگر به یاد داشته باشید احمد سعادتمند زمانی که قصد داشت 50 هزار دلار را از فرودگاه با خودش به قطر ببرد آن پول دقیقاً طلب میلیچ بود که در فرودگاه ضبط شد و پس از آن نیز هنوز نتوانسته ایم آن مبلغ را به میلیچ را بپردازیم. اگر آن مبلغ به طریقی دیگر از داخل ایران به حساب میلیچ واریز می شد یا در زمان بازگشتش به تهران طلبش را به او می دادیم الان این بازیکن نمی توانست سرخود تهران را ترک کند.

خبر ورزشی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 اسفند 1399 بروزرسانی: 4 اسفند 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1440

به "مربیان استقلال: پول هروویه میلیچ را داده بودید نمی توانست برود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربیان استقلال: پول هروویه میلیچ را داده بودید نمی توانست برود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید