ناپدید شدن بخشی از گوش زن جوان بعد از عمل بینی

به گزارش تا بینهایت، تهران (پانا) - زن جوان به امید زیباتر شدن بینی اش رضایت نامه جراحی پلاستیک را امضا کرد. بعد از عمل همه چیز خوب بود تا اینکه او در آینه متوجه چیز عجیبی شد.

ناپدید شدن بخشی از گوش زن جوان بعد از عمل بینی

به گزارش نمناک، ماجراهای عجیب و غریب در جهان کم نیستند و دسترسی به فضای مجازی ما را در هرجای جهان که باشیم از آنها باخبر می نماید. ماجرایی که امروز میخوانید اتفاق متفاوتی است که برای یک زن چینی بعد از جراحی زیبایی بینی اش افتاده، زنی که بعد عمل بینی متوجه تغییر در گوشش شده است و شکایت او از بیمارستان این ماجرا را رسانه ای نموده.

یک زن 31 ساله چینی که اخیراً در بیمارستانی در چنگدو تحت عمل جراحی زیبایی بینی قرار گرفته بود، با دیدن ناپدید شدن تکه ای از غضروف گوشش شوکه شد و به پزشک جراح زیبایی بینی اش مراجعه کرد.

این زن که نامش ژائو است، اوایل سپتامبر در بیمارستان Angel Wing در چنگدو برای بار دوم عمل زیبایی بینی انجام داد و روز بعد جراحی با خوشحالی به خانه رفت اما چند روز بعد وقتی برطبق عادت هر روزش مقابل آینه در حال آنالیز بینی جدیدش بود متوجه شد که تغییری در گوشش اتفاق افتاده، دقیق تر که نگاه کرد متوجه شد بخشی از غضروف گوشش نیست و به قول خودش ناپدید شده و به جای آن یک ردیف نخ بخیه ظاهر شده است.

او که به شدت عصبانی بود برای شکایت از شرایط به بیمارستان مراجعه کرد و بحث او با پرسنل به حدی رسید که حراست مجبور به دخالت شدند اما در نهایت ژائو به نتیجه نرسید.

گوش زن جوان پس از عمل بینی

ژائو در مصاحبه خود گفت: پنج سال پیش جراحی پلاستیک بینی انجام داده بودم اما به دلیل نارضایتی از نتیجه آن تصمیم به تکرار این عمل گرفتم. همه چیز خوب پیش رفت و بعد از جراحی از همه چیز راضی بودم اما چهار روز بعد از عمل وقتی مقابل آینه بودم متوجه شدم که بخشی از گوشم نیست.

به بیمارستان مراجعه کردم اما پاسخ درستی نگرفتم، دستیار جراح بینی ام گفت که خودم در برگه ای که به عنوان رضایت نامه پیش از عمل امضا نموده بودم این مورد را پذیرفته ام که برای جراحی زیبایی بینی اگر احتیاج شد از غضروف گوشم استفاده نمایند در صورتیکه من از این مورد هیچ اطلاعی نداشتم. وقتی برگه ای را که امضا نموده بودم دیدم متوجه شدم که همه چیز درست است و من بدون مطالعه دقیق رضایتنامه ای را امضا نموده بودم که در آن خودم اجازه برداشتن بخشی از غضروف گوشم را به جراح میدادم برای همین حق هیچ شکایتی را ندارم.

این خانم چینی پیش از اطلاع از این بند از رضایتنامه از بیمارستان و جراح خود شکایت نموده و طلب پرداخت خسارت نموده بود اما بعد از اطلاع از جزئیات رضایتنامه ای که پیش از عمل بینی امضا نموده بود متوجه شد که شکایت او فایده ای نخواهد داشت.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 7 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1567

به "ناپدید شدن بخشی از گوش زن جوان بعد از عمل بینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ناپدید شدن بخشی از گوش زن جوان بعد از عمل بینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید