سلامتی و پزشکی

نخست وزیر لبنان از مردم خواست در خانه بمانند

نخست وزیر لبنان بیان کرد که در راستای مقابله با کرونا و به منظور ممانعت از خروج غیرضروری شهروندان از خانه، از ارتش و پلیس یاری خواهد گرفت.

5 فروردین 1399

حضور فعال بخش خصوصی آذربایجان غربی در نمایشگاه تهران

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع­ دستی آذربایجان­ غربی از مشارکت بخش خصوصی این استان در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و سی و سومین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران اطلاع داد.

4 فروردین 1399

خانه مسافرهای متخلف در همدان پلمپ شدند

35 اخطاریه کتبی برای مدیران خانه مسافرهای استان همدان در 24 ساعت گذشته صادر شد و دو واحد از این خانه مسافرها به دلیل بی توجهی به اخطارهای صادره پلمپ شدند.

29 اسفند 1398

شاید نانوذرات به درمان تومور های سرطانی یاری کند

با آنالیز بیش از 400 تصویر گرفته شده از نمونه های آزمایشگاهی، پژوهشگران ساز و کار تازه ای برای نفوذ نانوذرات به داخل تومور سرطانی کشف کردند و در نهایت نظریه ای جدید در این باره ارائه کردند.

28 اسفند 1398

تلفات جاده ای فرایند نزولی داشته است

خبرنگاران/لرستان در ادامه طرح های پنج گانه ایمنی حمل و نقل، طرح ارتقاء ایمنی راکبان موتورسیکلت در روستای ظفرآباد دلفان برگزار گردید.

27 اسفند 1398

جلسه دولت با پوشاکی ها برای فراوری ماسک ، بعضی کارخانه ها پلمب هستند

نایب رئیس اتحادیه فراوری و صادرات پوشاک با تشریح جزئیات جلسه دولت برای فراوری ماسک پارچه ای، گفت: در حال حاضر بعضی کارخانه های فراوری ماسک درمانی پلمب هستند که موجب کاهش فراوری در این بخش شده است.

25 اسفند 1398

با یاری های نقدی عید را به خانه نیازمندان می بریم

سال جاری با شیوع بیماری کرونا ایستگاه های جشن نیکوکاری دایر نمی گردد و مردم می توانند با یاری های نقدی اشان در پویش عید را به خانه هایشان ببریم شرکت نمایند.

24 اسفند 1398

افزایش 260 هزار مترمکعبی مصرف روزانه آب شرب در تهران ، مردم فعلاً خانه تکانی نکنند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران با اشاره به افزایش 260 هزار مترمکعبی مصرف روزانه آب شرب در استان، گفت: در تأمین آب شرب مسئله ای نداریم اما از مردم می خواهیم شست وشوی مربوط به خانه تکانی عید را به وقت دیگری موکول نمایند تا پیک مصرف به دلیل شیوع کرونا...

23 اسفند 1398

کرونا به سمت بازار مسکن می رود؟

کرونا به عنوان بیماری واگیردار، امروز یکی از مهم ترین معضلات دولت ها در سراسر کشور است. این ویروس سامسونگ را به تعطیلی کشانید و اقتصاد چین را با مشکل روبرو کرد. امروز ایرلاین ها نیز در ایران و سراسر جهان از ضرر بزرگ خود سخن می گویند. بازار مسکن در ایران...

19 اسفند 1398

بهترین زمان سفر به کانادا

امروزه تعداد سفرهای خارجی افزایش یافته است و افراد زیادی تمایل به سفر به خارج از کشور را دارند. یکی از این کشورها کانادا است. در اینجا می خواهیم بدانیم بهترین زمان سفر به کانادا چه زمانی است. این کشور دارای مناطق توریستی و گردشی فراوانی است که هر ساله...

17 اسفند 1398

پروازها به چین ادامه دارد؟

هواپیمایی ماهان ضمن تایید انجام 4 پرواز باری به مقصد دو شهر شانگهای و پکن و همچنین پنج پرواز مسافری بعد از دستور توقف پروازها به چین، اطلاع داد که اکنون این شرکت پرواز برنامه ای مسافربری به مقصد چین ندارد و برقراری احتمالی پروازها به چین مبتنی بر مجوز...

17 اسفند 1398

صدور پروانه کسب توسط اتاق اصناف کاشمر برای برخی صنوف متخلف

خبرنگاران/خراسان رضوی بخشدار مرکزی کاشمر گفت: اتاق اصناف کاشمر برای صنوفی که تخلف کرده و در باغات اقدام به تشکیل سفره خانه و یا مکانی را برای جمع آوری ضایعات ایجاد کرده اند، پروانه کسب صادر می کند در صورتی که این اقدام تخلف محسوب می شود.

12 اسفند 1398

قتل فجیع زن به دلیل ردپای مرد غریبه در خانه

مرد جوان در اقدامی جنون آمیز همسرش را به طرز فجیعی کشت و سرش را از بدنش جدا کرد. این قاتل دیروز در جلسه دادگاه ادعای تازه ای را به عنوان انگیزه جنایت خانوادگی بیان کرد.

7 اسفند 1398

بهترین جاهای دنیا برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت کجاست؟

همین که اسم تعطیلات آخر هفته و یا مسافرت های برون شهری به میان می آید. بسیاری از افراد به این فکر می کنند که برای آخر هفته خود برنامه ای برای سفر به مشهد داشته باشند. خوشبختانه شهر مشهد یکی از بزرگ ترین و بهترین شهرهای ایران است که جاهای دیدنی و تفریحی بسیاری...

6 اسفند 1398

یوسفعلی میرشکاک مهمان کتاب باز می گردد

برنامه کتاب باز امشب میزبان یوسفعلی میرشکاک شاعر و نویسنده است.

4 اسفند 1398

شیوه جدید چینی ها برای تشخیص سریع کرونا

دانشمندان تخمین زده اند هر فرد آلوده به ویروس در صورتی که اقدام های ایمنی و پیشگیرانه را انجام ندهد، می تواند بین یک الی 4 نفر را مبتلا به بیماری کند.

2 اسفند 1398

دانشمند کانادایی مدعی ساخت قرص درمان قلب شکسته شد

یکی از محققان دانشگاه مونترال ادعا می نماید به دارویی دست یافته است که در ترکیب با یک درمان برای غلبه بر حوادث تراژدیک و تلخ، می تواند قلب های شکسته و داغدار را التیام دهد.

28 بهمن 1398

سبزیجات را چگونه مصرف کنیم؟ خام یا پخته؟

مصرف سبزیجات از مواردی است که باید در رژیم غذایی هر فردی قرار داشته باشد چون موادمغذی ضروری بدن را تامین می نماید اما این سوال همواره مطرح است که بهتر است سبزیجات را پخته مصرف کنیم یا خام؟ که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

27 بهمن 1398

سفر کاروان انقلاب به مناطق محروم خراسان شمالی

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی از اعزام کاروان انقلاب به روستا ها و نقاط مرزی استان به مناسبت دهه مبارک فجر اطلاع داد.

24 بهمن 1398

افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از 27 استان کشور به مناسبت دهه فجر گفت: حدود 590 هتل در حال ساخت داریم، 2400 پروژه گردشگری در کشور در حال اجراست و آینده صنعت گردشگری امیدبخش است.

24 بهمن 1398
تعداد: (112)