پالار: به دنبال جهانی کردن تیم بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال هستیم

به گزارش تا بینهایت، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر 23 سال گفت : تمام کوشش مان بر این است تا در مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا در تایلند جواز حضور در مسابقات دنیای کانادا را کسب کنیم.

پالار: به دنبال جهانی کردن تیم بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال هستیم

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال گفت : تمام کوشش مان بر این است تا در مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا در تایلند جواز حضور در مسابقات دنیای کانادا را کسب کنیم.

حسن پالار در گفت وگو با خبرنگاران، در ارزیابی از وضعیت تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال برای شرکت در مسابقات انتخابی قهرمانی دنیا که دوم تا نهم بهمن در تایلند برگزار خواهد شد، اضافه نمود: این تیم پس از سپری کردن سه اردوی آمادگی، در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی به سر می برد و در جریان این سه اردو سعی کردیم بهترین ها را برای انتخابی قهرمانی دنیا گزینش کنیم تا جزء سه تیمی باشیم که جواز صعود به مسابقات دنیای بسکتبال با ویلچر را که خرداد سال آینده در تورنتو کانادا برگزار خواهد شد، کسب کنیم.

او زمان برگزاری چهارمین و آخرین اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر را 25 دی تا دوم بهمن در محل فدراسیون عنوان نمود و گفت : هر چند 12 بازیکن اعزامی به این رقابت ها با شرکت در مسابقات قهرمان کشوری و لیگ برتر از شرایط آمادگی خوبی برخوردارند، اما اگر قبل از اعزام به تایلند در یک تورنمنت برون مرزی شرکت می کردند، وضعیت بهتری در تایلند برای صعود داشتیم. البته با بازبینی که از فیلم بازی های حریفان خود (چین، استرالیا، هند، تایلند، عربستان و ژاپن) داشتیم، ژاپن و استرالیا رقیبان اصلی ما در این مسابقات خواهند بود.

پالار ادامه داد: قرار بود این رقابت ها در دو گروه چهار تیمی برگزار گردد، اما چون تیم مالزی انصراف داد رقابت ها در یک گروه و به صورت دوره یی برگزار خواهد شد تا سه تیم اصلی که جواز صعود به مسابقات دنیای بسکتبال با ویلچر زیر 23 را کسب می نمایند، معین گردد.

سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال در انتها گفت: تمام هدف گذاری ما این است که در مسابقات انتخابی، جواز صعود به مسابقات دنیای بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال را کسب کنیم و این تیم را دنیای کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 26 مهر 1398 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 332

به "پالار: به دنبال جهانی کردن تیم بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پالار: به دنبال جهانی کردن تیم بسکتبال با ویلچر زیر 23 سال هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید