پیشنهاد ایلان ماسک به توئیتر برای حل مشکل بی خانمان های آمریکا

به گزارش تا بینهایت، دو نفر از ثروتمندترین افراد دنیا در حال طرح ایده هایی برای مقابله با موضوع بی خانمانی در آمریکا هستند و به شرکت توییتر پیشنهاد نموده اند که دفتر مرکزی خود را به یک سرپناه برای این افراد تبدیل کند.

پیشنهاد ایلان ماسک به توئیتر برای حل مشکل بی خانمان های آمریکا

به گزارش خبرنگار سرویس علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از رویترز جف بزوس، بنیانگذار آمازون از ایده ایلان ماسک، که اخیراً بزرگترین سهامدار توییتر شده، حمایت کرد تا دفاتر مرکزی این شرکت در سانفرانسیسکو به یک پناهگاه برای بی خانمان ها مبدل شوند، زیرا تعداد کمی از افراد در ایام شیوع ویروس کرونا در این دفاتر کار می نمایند.

بزوس قبلا در ماه مه 2020 از تبدیل دفتر مرکزی هشت طبقه آمازون در سیاتل به پناهگاه خانواده های بی خانمان های خبر داده و مدعی شده بود این ابتکار عالی بوده و کار را برای کارمندانی که می خواهند داوطلب شوند آسان می نماید.

بزوس بعلاوه در توئیتر پیشنهاد نموده که حداقل بخشی از دفتر مرکزی توییتر، به یک پناهگاه برای افراد بی خانمان تبدیل گردد. ماسک در توییت دیگری با این نظر موافقت نموده و آن را ایده ای عالی خواند.

ماسک که بیش از 81 میلیون دنبال نماینده در توییتر دارد، روز شنبه نظرسنجی خود را در این زمینه شروع کرد. این نظرسنجی در کمتر از یک روز بیش از یک میلیون رای به دست آورد که بیش از 90 درصد آنها به نظر وی پاسخ مثبت دادند.

مدیر شرکت تسلا سازنده خودروهای الکتریکی که مکرراً در خصوص شرکت خود و سایر موضوعات توییت می نماید، گاهی مردم را در خصوص شوخی یا جدی بودن نظراتش سردرگم می نماید. با این حال، ماسک این بار تصریح نموده که شوخی ننموده است. او با پیگیری موضوع مذکور روز یکشنبه در توییتی نوشت: من در خصوص این موضوع جدی هستم.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 16 خرداد 1401 بروزرسانی: 16 خرداد 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2045

به "پیشنهاد ایلان ماسک به توئیتر برای حل مشکل بی خانمان های آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد ایلان ماسک به توئیتر برای حل مشکل بی خانمان های آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید