چشم فوتبال پرتغال به ایران، نیازمند،رفیعی و محبی ترانسفر می شوند؟

به گزارش تا بینهایت، به گزارش خبرنگاران، تجربه پیروز مهدی طارمی و مهرداد محمدی در اولین سال حضورشان در لیگ فوتبال پرتغال باعث شده است تا توجه استعدادیاب های پرتغالی به سمت فوتبال ایران جلب گردد. این خبری است که سایت footbola ایتالیا آنرا منتشر نموده و مدعی شده است حضور لژیونرهای ایرانی در لیگ پرتغال در آینده بیشتر می گردد بویژه با رصد تیمی مثل سپاهان و بازیکنانی نظیر پیغام نیازمند، سروش رفیعی و محمد محبی.

چشم فوتبال پرتغال به ایران، نیازمند،رفیعی و محبی ترانسفر می شوند؟

بهترین تجربه سفر را به سفر به کانادا تجربه کنید و با مجری مستقیم تورهای کانادا بهترین برنامه سفر را برای خود انتخاب کنید.

این سایت ایتالیایی نوشت: بازار فوتبال پرتغال چشم اندازهای خود را روی دنیای پارسی (ایران) قرار داده است و به نظر می رسد اتفاقات دیگری در آینده برای ایرانی ها قابل پیش بینی باشد.

تعجب آور است که حتی دو ایرانی قبل از تعطیلی مسابقات فوتبال در فهرست 10 گلزن برتر لیگ پرتغال قرار دارند. مهرداد محمدی یکی از معدود نکات مثبت فصل فاجعه بار تیم آوس بود: 7 گل و 6 پاس گل در 20 بازی. محمدی در اولین تجربه خود در خارج از ایران خوب عمل نموده است و در صورت موافقت آوس احتمالاً فصل آینده به تیم دیگری می رود. او به عنوان مهاجم اول بازی می نماید ولی باتوجه به شرایط بدنی می تواند خارج از محوطه جریمه هم بازی کند.

این گزارش در ادامه به سمت مهدی طارمی مهاجم تیم ریوآوه می رود: مهدی طارمی تابستان گذشته با استعداد خوبی به پرتغال آمد. کارلوس کاروالهال سرمربی ریو آوه کار خارق العاده ای را روی بازیکنانش داشت و طارمی کسی بود که بیشترین نفع را برد: 8 گل در لیگ.

سایت ایتالیایی همچنین از امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم ماریتیمو پرتغال هم نام برده است که سابقه حضور در جام جهانی را دارد و سه بار درون دروازه تیم ملی ایران قرار گرفته است.

در خاتمه این گزارش آمده است: بازیکنان ایران - در پرتغال - به این سه نام محدود می گردد ولی می تواند در آینده بیشتر گردد. لیگ قهرمانان آسیا توسط استعدادیاب های پرتغالی که قصد دارند بازیکنان بالغ و آماده را به لیگ خود بیاورند، زیر نظر گرفته می گردد؛ به ویژه سپاهان تیمی است که با دقت بیشتری رصد و کنترل می گردد با بازیکنانی چون پیغام (نیازمند) دروازه بان، رفیعی (سروش) هافبک و بالاتر از همه محبی (محمد) جوان که آینده خوبی برای بازی در یک لیگ اروپایی دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 8 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 996

به "چشم فوتبال پرتغال به ایران، نیازمند،رفیعی و محبی ترانسفر می شوند؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "چشم فوتبال پرتغال به ایران، نیازمند،رفیعی و محبی ترانسفر می شوند؟" امتیاز داده است | 4 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشم فوتبال پرتغال به ایران، نیازمند،رفیعی و محبی ترانسفر می شوند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید