اخبار صنعت

اپیدمی عفونت های خطرناک اطراف آزمایشگاه های بیولوژیک آمریکا

آزمایشگاه های مشکوک بیولوژیک آمریکا در شرایطی که جهان با یک بحران در زمینه امنیت عمومی روبروست یک تهدید برای بشریت محسوب می شوند.

21 تیر 1399

سیستم رمزگذاری زوم فعال می شود

زوم به کمک مهندسان کی بیس که به این شرکت می پیوندند، یک سیستم رمزگذاری سرتاسری روی نرم افزار ویدیویی خود ایجاد خواهد کرد تا به تعهد خود جهت بهبود امنیت شرکت جامه عمل بپوشاند.

17 تیر 1399

آموزش عالی در ایران: حال و آینده چگونه است؟

به گزارش خبرنگاران کتاب آموزش عالی در ایران: حال و آینده به تلاش محمد یمنی دوزی سرخابی از سوی انتشارات پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی منتشر شده است.

16 تیر 1399

منتظر کرونا نماندیم و کار را شروع کردیم، کی روش حرف مفت نمی زند

سعید آذری در مصاحبه با خبرنگاران، درباره جلسه روز گذشته اش با محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و جواد نکونام سرمربی تیم گفت: وجود افرادی مثل آقای علی محمدی در ورزش ما نعمت است. بر عکس بعضی از مدیران مجموعه های صنعتی، محمدی آدم متواضعی است و به انجام...

13 تیر 1399

عبور شاخص بورس از ارتفاع 964 هزار واحدی

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد 46هزار و 864هزار واحدی، از ارتفاع 964هزار واحد گذر کرد.

11 تیر 1399

7 فیلم کالت محبوب تارانتینو؛ از جالوهای ایتالیایی تا کمدی های والتر ماتئو

هر سن و سالی که می خواهید داشته باشید، برای همه پیش می آید که با فهرستی از فیلم هایی روبه رو شوند که هنوز کشفشان نکرده اند. با توجه به قدمت سینما تعداد شاهکارهایی که خلق شده و فراموش شده اند به دلیل طبیعت فانی و ناپایدار زمان بیش از حد انتظار است. تعداد...

3 تیر 1399

آخرین آمار کرونا در دنیا، شمار مبتلایان به دو میلیون ونیم نزدیک شد

کشورهای آمریکا، روسیه، انگلیس و ایتالیا در 24 ساعت گذشته بیشترین تعداد مبتلایان جدید به ویروس کرونا را داشته اند.

30 خرداد 1399

ثبت نام واگذاری زمین های شهرک چاپ و نشر تهران تمدید شد

خبرنگاران: نایب رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران از تمدید مهلت ثبت نام برای واگذاری زمین های شهرک چاپ و نشر و بسته بندی تا یک ماه دیگر اطلاع داد و گفت: قیمت هر متر زمین برای اهالی چاپ و نشر متری 85 هزار تومان است.

28 خرداد 1399

راه اندازی مخزن یک میلیون بشکه ای بهرگان تا شهریور 92

خبرنگاران: مدیر مهندسی و ساختمان شرکت نفت فلات قاره ایران از راه اندازی مخزن یک میلیون بشکه ای بهرگان تا شهریور 92 اطلاع داد و گفت: ظرفیت فراوری نفت خام در منطقه قشم تا 45 هزار بشکه در روز افزایش خواهد یافت.

27 خرداد 1399

اتهام زنی آمریکا به پکن درباره رفتار تحریک آمیز در دریای چین جنوبی

آمریکا پکن را به رفتار تحریک آمیز در دریای چین جنوبی متهم نموده است.

27 خرداد 1399

معرفی محله بستکیه دبی؛ میراث ایرانیان در این شهر

محله بستکیه دبی | Al Bastakiyaیکی از زیباترین محله های دبی، محله بستکیه دبی یا الفهیدی نام دارد. این محله با معماری زیبا و بناهایی کاهگلی یا آجری شما را به یاد محله های قدیمی جنوب ایران می اندازد. می توانید بادگیرهایی همانند بادگیرهای بوشهر در این محله از دبی...

24 خرداد 1399

شمار موارد کرونا در دنیا از 2 میلیون و شمار تلفات از 130000 گذشت

آخرین آمار منتشر شده نشان می دهد که شمار موارد ثابت شده عفونت با ویروس کرونا در دنیا از 2 میلیون مورد و شمار تلفات ناشی از آن از 130000 مورد گذشته است.

20 خرداد 1399

کنترل کرونا در یمن را پی می گیریم

سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده که اقدامات خود را برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در یمن از طریق تجهیز 37 بیمارستان دنبال می کند.

14 خرداد 1399

درگذشت سرپرست سابق تیم های راه آهن و نفت تهران به علت کرونا

سرپرست سابق تیم های راه آهن و نفت تهران برابر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت.

10 خرداد 1399

خبرنگاران سیزده بدری متفاوت با گشت و گذارمجازی

کرج -خبرنگاران- امسال به دلیل آمدن ویروس کرونا زندگی روزمره و عید باستانی نوروز متفاوتی را گذرانیدم پس سیزده بدر را هم با گشت و گذار مجازی درخانه تجربه می کنیم.

1 خرداد 1399

خبرنگاران 64 تن ماسک و لباس محافظ پزشکی از چین وارد شد

تهران - خبرنگاران- مدیرکل امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ورود دومین و سومین محموله ماسک و لباس محافظ پزشکی از چین اطلاع داد.

21 اردیبهشت 1399

چالش های کرونایی برای صنعت گردشگری کرمانشاه

کرونا ویروس به عنوان یک گردشگر ناخوانده، صنعت گردشگری کرمانشاه را در هاله ای از ابهام فرو برده و برنامه ریزی های میراث فرهنگی برای نوروز 99 و رویداد کرمانشاه 2020 را با چالش های جدی روبه رو کرده است.

16 اردیبهشت 1399

خرید توافقی گوشت مرغ برای کاهش زیان مرغداران

معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: شرکت پشتیبانی امور دام کشور، موظف به خرید توافقی مازاد گوشت مرغ شده تا مرغداران با انباشت محصول تولیدی، متضرر نشوند.

13 اردیبهشت 1399

دست رد روسیه به اوپکی ها قیمت نفت را 4 درصد کاهش داد، هر بشکه 47.84 دلار

هر بشکه نفت برنت دریای شمال در معاملات امروز بازار جهانی 47.84 دلار قیمت گذاری شد که نسبت به دیروز 2.15 دلار کاهش داشته است.

4 اردیبهشت 1399

20 مورد از بهترین جاهای دیدنی بانکوک

معرفی بهترین جاهای دیدنی بانکوکبانکوک یکی از پر هیجان ترین شهرهای کشور تایلند محسوب می گردد که برای مسافران جز مقاصد بسیار محبوب بشمار می رود. در این شهر می توانید با پرداخت یک چهارم هزینه های سفر به اروپا سفر خاطره انگیزی را برای خودتان بسازید. در این...

2 اردیبهشت 1399
تعداد: (149)