اخبار صنعت

ثبت درخواست اعطای وام برای دانشجویان دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان امکان پذیر شد

دانشجویان متقاضی دریافت انواع وام های دانشجویی دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان از امروز، 15 بهمن ماه می توانند درخواست خود را ثبت نمایند.

3 فروردین 1399

دانشگاه کارآفرین باید تیم سازی قوی داشته باشد

خبرنگاران/خراسان رضوی مسئول ارتباط با صنعت پژوهشکده بوعلی گفت: اگر دانشگاهی می خواهد کارآفرین باشد باید اصولی را به کار گیرد تا اساتید در کنار سایر آموزش ها به دانشجویان اصل مهم تیم سازی را یاد دهند.

2 فروردین 1399

مهدی: اختلال سامانه بلیت فروشی به خاطر پهنای باند کم است، امیدواریم دربی جذابی باشد

سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد که استقلال و پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود نمایند.

2 فروردین 1399

فراوری پیچ اختصاصی تایر خودرو برای مقابله با دزدان

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، هر یک از این پیچ های تایر ضد سرقت به طور اختصاصی و بر مبنای سفارش کاربر با چاپگر سه بعدی تهیه می شوند و همین شخصی سازی جلوی باز کردن این پیچ ها و سرقت تایر خودرو را می گیرد.

1 فروردین 1399

کوشش ارشاد برای ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه

خبرنگاران : رئیس شورای سیاستگذاری صنعت چاپ کشور از ارتقای دانشکده صنعت چاپ به دانشگاه صنعت چاپ در آینده نزدیک اطلاع داد.

26 اسفند 1398

جلسه دولت با پوشاکی ها برای فراوری ماسک ، بعضی کارخانه ها پلمب هستند

نایب رئیس اتحادیه فراوری و صادرات پوشاک با تشریح جزئیات جلسه دولت برای فراوری ماسک پارچه ای، گفت: در حال حاضر بعضی کارخانه های فراوری ماسک درمانی پلمب هستند که موجب کاهش فراوری در این بخش شده است.

25 اسفند 1398

طراحی نمادهای متناسب با بافت تاریخی اصفهان لازم است

به گزارش خبرنگاران، مهدی نریمانی شامگاه یک شنبه در مراسم ویژه روز جهانی جهانگردی در اصفهان با تسلیت فاجعه دردناک در سرزمین منا گفت: روز جهانی جهانگردی بهانه ای شد تا خانواده بزرگ گردشگری گرد هم آیند تا نگاهی به کارنامه گذشته خود و همچنین افق های پیش...

25 اسفند 1398

تقویم آموزشی نیمسال دوم 99-98 دانشگاه علم و صنعت منتشر شد

دانشگاه علم و صنعت ایران طی اطلاعیه ای جزئیات تقویم آموزشی نیمسال دوم 99-98 خود را بیان کرد.

23 اسفند 1398

نقشه برداری ساختمان

نقشه برداری ساختمان به عنوان یکی از اساسی ترین ارکان در ساختمان سازی شناخته می گردد. از آن جایی که صنعت ساختمان سازی در اقتصاد کشور نقش اساسی و مهمی دارد، صاحب نظران در این زمینه همواره به دنبال ارتقاء سطح کیفی آن بوده اند. اهمیت نقشه برداری در پیش برد...

22 اسفند 1398

کوشش نمایندگان محافظه کار مجلس انگلیس برای حساب کشی از تونی بلر

خبرنگاران: موضوع درآمدهای میلونی تونی بلر در کنار دریافت مستمری دولتی، نمایندگان مجلس انگلیس را واداشته است تا با ارائه طرحی به دنبال حساب کشی از منابع درآمدی تونی بلر باشند.

22 اسفند 1398

صدور پروانه کسب توسط اتاق اصناف کاشمر برای برخی صنوف متخلف

خبرنگاران/خراسان رضوی بخشدار مرکزی کاشمر گفت: اتاق اصناف کاشمر برای صنوفی که تخلف کرده و در باغات اقدام به تشکیل سفره خانه و یا مکانی را برای جمع آوری ضایعات ایجاد کرده اند، پروانه کسب صادر می کند در صورتی که این اقدام تخلف محسوب می شود.

12 اسفند 1398

راه اندازی انجمن بانوان فعال در گردشگری مازندران

خبرنگاران/مازندران نماینده انجمن بانوان فعال در صنایع دستی و گردشگری ایران در شرق مازندران گفت: انجمن بانوان فعال با هدف زمینه سازی، ساماندهی و تقویت حضور مالی - اجتماعی بانوان سرمایه گذار در صنایع دستی و گردشگری تشکیل شد و تا به امروز 170عضو دارد. ...

10 اسفند 1398

سال جاری بیش از 4 هزار دوره مهارت افزایی در دانشگاه های کشور برگزار شده است

معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم گفت: امسال حدود 4551 دوره عمومی و تخصصی مهارت افزایی در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شده است.

9 اسفند 1398

زیرساخت های گردشگری و کشاورزی در شهرستان گالیکش مهیا گردد

فرماندار شهرستان گالیکش گفت: شهرستان گالیکش در زمینه گردشگری و تولیدات کشاورزی ظرفیت خوبی دارد و باید زیرساخت ها در این زمینه در شهرستان مهیا گردد.

6 اسفند 1398

حشد شعبی: دشمن پیغام حرکت اعتراضی مردم عراق را دریافت کرد

به گزارش خبرنگاران، آتش خشم معترضان عراقی از جنایات آمریکا بار دیگر فوران نموده و آن ها برای دومین روز متوالی به ابراز خشم و عصبانیت خود از این جنایات مبادرت ورزیدند.

4 اسفند 1398

اختصاص یک خانه تاریخی شیراز به سمن ها

خبرنگاران/فارس مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس گفت: یکی از خانه های تاریخی در شیراز به سازمان های مردم نهاد حوزه میراث فرهنگی استان تعلق خواهد گرفت.

2 اسفند 1398

افزایش وام ساخت مسکن به 300 میلیون تومان

ابوالقاسم رحیمی انارکی در نشست خبری به تشریح کلیات افزایش سقف وام خرید مسکن از محل اوراق حق تقدم پرداخت و گفت: بانک مسکن طی حیات خود در 80 سال اخیر تاثیرات بسیار خوبی را برای تامین اقتصادی خانوارهای متوسط به پایین داشته است. در 81 سال اخیر تامین اقتصادی...

30 بهمن 1398

حضور ایتالیا در ایران ارزآوری خوبی داشت، نمی توان به سئول بازگشت، برگزاری نمایشگاه در مصلا مزاحم همسایگان است

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران عملکرد بخش بین الملل نمایشگاه را تشریح کرد و حضور ایتالیا به عنوان مهمان ویژه را تجربه ای پیروز دانست که برای ایران ارزآوری خوبی نیز داشته است.

29 بهمن 1398

سفر زیارتی به ارمنستان ؛ سرزمین کوه های دست نیافتنی

ارمنستان با زیبایی طبیعی خیره کننده و مثال زدنی، یکی از پر بازدیدترین کشورهای جنوب منطقه قفقاز است که در مجاورت گرجستان، آذربایجان، ایران و ترکیه قرار گرفته است. این کشور سرزمین تجربیات معنوی و مذهبی، هیجان، تفریح، تورهای جذاب و سرگرمی های ماجراجویانه...

24 بهمن 1398

افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از 27 استان کشور به مناسبت دهه فجر گفت: حدود 590 هتل در حال ساخت داریم، 2400 پروژه گردشگری در کشور در حال اجراست و آینده صنعت گردشگری امیدبخش است.

24 بهمن 1398
تعداد: (126)