بازدید دکتر مونسان از فروشگاه صنایع دستی منطقه آزاد چابهار

به گزارش تا بینهایت، رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در سفر به استان سیستان و بلوچستان از فروشگاه صنایع دستی منطقه آزاد چابهار بازدید به عمل آورد.

بازدید دکتر مونسان از فروشگاه صنایع دستی منطقه آزاد چابهار

به گزارش تا بینهایت، دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به منظور آنالیز طرح های گردشگری و بازدید از مجتمع های گردشگری این استان به منطقه چابهار سفر نموده است بر توسعه گردشگری و نیز حمایت از صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد.

در این بازدید که احمد علی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و نیز تعدادی از مدیران و معاونان سازمان میراث فرهنگی نیز حضور داشتند، دکتر مونسان صنایع دستی سیستان و بلوچستان را هنرهایی زیبا توصیف کرد که حاصل سرپنجه های هنرمندانه مردان و زنان بلوچ است.

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از سوزن دوزی بلوچ به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدات صنایع دستی هنرمندان این منطقه نام برد و بر حمایت ها از هنرمندان صنایع دستی سیستان و بلوچستان تأکید کرد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری همچنین از اسکله صیادی کنارک و نیز مجتمع پتروشیمی چابهار بازدید به عمل آورد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 280

به "بازدید دکتر مونسان از فروشگاه صنایع دستی منطقه آزاد چابهار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید دکتر مونسان از فروشگاه صنایع دستی منطقه آزاد چابهار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید