تیما جم: بلوراینو با جایزه عکس 5همکاری می نماید

به گزارش تا بینهایت، تهران (پانا) - تیما جم مدیر گالری بلوراینو از همکاری خود با جایزه عکس 5 اطلاع داد که این همکاری در زمینه عکاسی فقط با این جشنواره ادامه می یابد.

تیما جم: بلوراینو با جایزه عکس 5همکاری می نماید

به گزارش روابط عمومی جشنواره جایزه عکس 5، تیما جم مدیر گالری بلوراینو درباره همکاری خود با این جشنواره گفت: من از چند سال پیش با مهدی شادی زاده آشنا شده بودم و در چند پروژه با هم همکاری نموده بودیم در نتیجه زمانیکه به من پیشنهاد همکاری در جشنواره عکس 5 را دادند به خاطر اینکه کار ایشان را قبول داشتم و با توجه به اینکه تیم قوی در این جشنواره حضور دارد تصمیم گرفتم که در این جشنواره حضور داشته باشم. همچنین همواره دوست داشتم کاری برای بزرگداشت عباس کیارستمی انجام دهم که خوشبختانه این جشنواره در راستای اهداف فکری و فرهنگی این هنرمند گرامی پیش می رود.

وی در ادامه اعلام کرد: من به عنوان یکی از داوران در این جشنواره حضور دارم ولی از همان ابتدا پیشنهاد دادم که بهتر است این جشنواره در سطح بین المللی هم حضور داشته باشد و چون از سال 2015 مسابقات بین المللی برگزار کردم پیشنهاد دادم که مانند جایزه گلستان بخشی را در نظر بگیریم که در این بخش آثار منتخب را در گالری مجازی خودم که بین المللی است به نمایش بگذاریم که خوشبختانه مهدی شادی زاده از این پیشنهاد استقبال کرد. هدف ما این است که آثار برگزیده در سطح بین المللی دیده گردد و بتوانیم از آنها حمایت کنیم.

مدیر گالری بلوراینو اعلام کرد: عنوانی که برای این بخش در نظر گرفتیم جایزه بلوراینو است که برای این بخش آثاری که توسط همه داوران انتخاب می گردد به نمایش گذاشته می گردد زیرا برای من همراهی و هماهنگی همه داوران مد نظر است. این نمایشگاه در سطحی جهانی به نمایش درخواهد آمد و امکان فروش برای خریداران خارجی مهیا می گردد.

وی در انتها گفت: موضوع مهم این است که من و گالری بلوراینو در زمینه عکاسی فقط با جشنواره عکس 5 همکاری می کنیم و امیدوارم بتوانیم برای برگزیدگان کاری انجام دهیم. همچنین نقطه قوت این جشنواره این است که افراد متفاوت و با رشته های مختلف به عنوان داور در این جشنواره حضور دارند.

بلوراینو توسط تیما جم در سال 2016 در استانبول در ادامه یک فعالیت 20 ساله به عنوان گالری دار، مدیر هنری و کیوریتور، با هدف کشف و معرفی هنرمندان خلاق جوان و همچنین معرفی بهتری از هنرمندان پیشکسوت ایرانی در سطح بین الملل تاسیس شد و در سال های بعد بنا به درخواست های فراوان از سوی هنرمندان بین المللی حیطه فعالیت های این مجموعه گسترش یافت.

مهدی شادی زاده مؤسس، دبیر و عضو شورای سیاست گذاری جشنواره عکس 5، علیرضا شادی زاده عضو شورای سیاست گذاری، فیلیپ آیش هورن دبیر بخش بین الملل، مهسا سیاوشی مشاور هنری، سیاوش دمیریان مشاور هنری، پریا آیش هورن مشاور هنری، احسان محلوجی مدیر اجرایی، سیمین بایرامی مجری طرح کل پروژه، فرهود نصیری عضو شورای سیاست گذاری و عکاس، بیتا مشعشعی فکور مدیر هنری و بازرگانی و عضو شورای سیاست گذاری و غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی این جشنواره هستند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1502

به "تیما جم: بلوراینو با جایزه عکس 5همکاری می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیما جم: بلوراینو با جایزه عکس 5همکاری می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید