ثبت نام 16 داوطلب برای ریاست هندبال

به گزارش تا بینهایت، در سرانجام مهلت مقرر برای ثبت نام انتخابات هندبال، 16 نفر برای تصدی پست ریاست این فدراسیون ثبت نام کردند.

ثبت نام 16 داوطلب برای ریاست هندبال

در سرانجام مهلت قانونی ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون هندبال 16 ثبت نام کردند.بعد از استعفای علیرضا رحیمی از ریاست فدراسیون هندبال به دلیل بازنشسته بودن، وزارت ورزش رمضانعلی دولو را به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب کرد و بعد از آن ثبت نام از کاندیداهای این فدراسیون شروع شد.

از 26 آبان ماه ثبت نام از کاندیداها به مدت 10 روز کاری شروع شد که با سرانجام وقت اداری امروز 10 آذرماه، 16 نفر برای پست ریاست فدراسیون هندبال ثبت نام کردند. در میان اسامی ثبت نام شده نام محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال، علیرضا پاکدل نایب رییس فدراسیون و میترا نوری نایب رییس سابق بانوان فدراسیون نیز دیده می گردد.

پس از تایید صلاحیت کاندیداها، زمان برگزاری مجمع انتخاباتی از سوی وزارت ورزش و جوانان اعلام می گردد.

مرتضی حسن پور، فاطمه ابوالقاسمی (رییس پیشین فدراسیون آمادگی جسمانی و ایروبیک)، میترا نوری (نایب رییس سابق فدراسیون هندبال)، رفعت حقیقی، حمید علی آقا نژاد، پورکیانی، علی اکبر خوش نویس، رضا مهدوی، احمد گواری، هادی خلیلی، محمدرضا رجبی، علیرضا پاکدل، علی جانی (معاون اداره کل لرستان)، مرتضی غلامپور (روان شناس سابق تیم ملی)، خسرو ابراهیم زاده و مهدی واعظی از جمله نفراتی هستند که برای این پست ثبت نام نموده اند. نکته قابل توجه این فهرست، رضا مهدوی است، پسر ابولحسن مهدوی که سابقه ریاست برای فدراسیون هندبال را دارد.

  • تغییرات جدید در هندبال

    هندبال ایران که پس از چند رئیس فدراسیون مقطعی، به دنبال ثبات با رحیمی بود، حالا یک بار دیگر دستخوش تغییر خواهد شد و باید دید این بار چه کسی رئیس این فدراسیون خواهد شد. - 230، 4

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 8 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 105

به "ثبت نام 16 داوطلب برای ریاست هندبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ثبت نام 16 داوطلب برای ریاست هندبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید