جزییات شوکه کننده از جدایی مهاجم پرسپولیس

به گزارش تا بینهایت، آرمان رمضانی که به درخواست یحیی گل محمدی از سایپا به پرسپولیس آمد، پس از عملکرد ضعیف در نیم فصل گذشته، از جمع سرخ پوشان جدا شد و پیراهن استقلال را بر تن کرد، اما باشگاه پرسپولیس عملا بابت جدایی و رضایت نامه این بازیکن پولی دریافت نکرد.

جزییات شوکه کننده از جدایی مهاجم پرسپولیس

رمضانی با پرسپولیس قراردادی دو ساله منعقد کرده بود که برای سال اول رقم پایه قراردادش (من های آپشن ها) 3 میلیارد و 200 میلیون تومان بود و برای سال دوم هم باید 3 میلیارد و 800 میلیون تومان دستمزد دریافت می کرد. در واقع مبلغ پایه قرارداد او برای دو سال، 7 میلیارد تومان بود.

بعد از عملکرد بسیار ضعیف این بازیکن در پرسپولیس، باشگاه تصمیم به فسخ قراردادش گرفت و در نهایت توافق شد باشگاه بابت نیم فصل حضور رمضانی در پرسپولیس، 42 درصد قرارداش سال اولش را بپردازد و رضایت نامه اش را صادر کند. از آن جایی که او تا به حال 30 درصد از قرارداد سال اولش را دریافت کرده، پرسپولیسی ها به او قول دادند باقیمانده طلبش را تا رسیدن به 42 درصد در روز های آینده پرداخت کنند. این یعنی مهاجمی که از روی نیمکت بازی ها را تماشا می کرد و گاهی با حضور در زمین فرصت مسلم گلزنی از دست می داد، برای 6 ماه، یک میلیارد و 350 میلیون تومان از پرسپولیس دستمزد دریافت کرده است.

نکته عجیب ماجرا این جاست که معمولا باشگاه ها برای صدور رضایت نامه بازیکنان خود طلب پول می کنند، اما رمضانی بدون پرداخت پول از پرسپولیس جدا شده و به رقیب همشهری یعنی استقلال پیوسته است.

منبع: فرارو
انتشار: 20 فروردین 1400 بروزرسانی: 20 فروردین 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1534

به "جزییات شوکه کننده از جدایی مهاجم پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزییات شوکه کننده از جدایی مهاجم پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید