خبیری: نامه به فیفا برای لغو لیگ مغایر با روح جوانمردی فوتبال است

به گزارش تا بینهایت، معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ باشگاهی نباید برای فدراسیون مشخص و تکلیف کند و این وظیفه ستاد ملی مبارزه با کرونا است تا در خصوص ادامه بازی ها تصمیم گیری کند.

خبیری: نامه به فیفا برای لغو لیگ مغایر با روح جوانمردی فوتبال است

به گزارش گروه ورزشی تا بینهایت، حسین خبیری روز سه شنبه در جمع تا بینهایت در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در تعطیلی مسابقات لیگ برتر گفت: تیم تمریناتش را زیر نظر کادر فنی انجام می دهد و مدیران باشگاه هم مسائل را یکی پس از دیگری حل می نمایند تا مسئله ای برای ادامه لیگ وجود نداشته باشد. بازیکنان هم از روحیه خوبی برای ادامه تمرینات برخوردار هستند.

وی در خصوص نامه اعتراضی بعضی تیم ها برای تعطیلی لیگ برتر گفت: تصمیم گیرنده در خصوص این شرایط خاص، ستاد ملی مبارزه با کرونا است و متخصصان در این باره تصمیم می گیرند. این متخصصان در حال حاضر تشخیص دادند که تمرینات با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار و مسابقات هم از سر گرفته گردد. در حال حاضر در جهان باشگاه های عظیم با ستاره های گرانقیمت خود تمرینات را دنبال می نمایند. آیا تا به حال شنیدید که رونالدو و یا مسی برای فدراسیون کشوری که در آن بازی می نمایند نامه تهدید آمیز بنویسند که ما بازی نمی کنیم؟ اینکه خود را تافته جدا بافته بدانند کار قشنگی نیست.

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: بعضی ها که تنها دو یا سه سال است به این فوتبال آمدند حرف خود را بر همه صاحب نظران و کارشناسان محق می دانند. درست نیست که این افراد بخواهند برای فدراسیون معین و تکلیف نمایند. ما تابع فدراسیون فوتبال سازمان لیگ و ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و هر تصمیمی هم که گرفته گردد تمکین می کنیم. امیدواریم این ویروس هر چه زودتر ریشه کن گردد. چرا که سلامتی همه افراد برای ما هم از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی اضافه نمود: آقایان می گویند برای لغو لیگ می خواهند به فیفا نامه بزنند در صورتی که این نامه مغایر با قوانین فیفا و روح جوانمردی فوتبال است. فیفا تاکید زیادی روی عدم دخالت دولت ها در فوتبال دارد. این اقدامات خلاف منشور و قوانین فیفا است و بهتر است این افراد به جای ایجاد حواشی یاری نمایند فوتبال راه خودش را طی کند.

خبیری در خصوص اینکه گفته می گردد پرسپولیس شرایط بهتری از نظر امکانات در زمینه مبارزه با کرونا دارد، گفت: امکانات ما با سایر تیم ها فرق نمی کند اما ما با زحماتی که می کشیم شرایط را مدیریت می کنیم. برای ما سلامت بازیکنان مهم است که چنین امکاناتی را برای کارکنان در نظر می گیرم. به جای بهانه گیری کوشش می کنیم تیم با بهترین امکانات تمرین کند. مدیران باشگاه بر اجرای پروتکل های بهداشتی تاکید دارند. سایر باشگاه ها هم می توانند برای مثال تونل ضدعفونی تهیه نمایند. دنبال بهانه گیری نیستیم و کار خود را دنبال می کنیم.

وی در خصوص بازگشت بشار رسن و کریستین اوساگونا اضافه نمود: امور بین الملل و مدیر تیم پیگیر ورود این بازیکنان به ایران هستند. پیگیری های لازم اجرا شده و این بازیکنان هم به زودی اضافه خواهند شد. باشگاه تاریخ تمرینات را به این بازیکنان گفت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1018

به "خبیری: نامه به فیفا برای لغو لیگ مغایر با روح جوانمردی فوتبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبیری: نامه به فیفا برای لغو لیگ مغایر با روح جوانمردی فوتبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید