دانشگاه صنعتی اصفهان در مقطع دکتری بدون آزمون دانشجو می پذیرد

به گزارش تا بینهایت، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد در مقطع دکتری را تا 20 اردیبهشت اعلام نمود.

دانشگاه صنعتی اصفهان در مقطع دکتری بدون آزمون دانشجو می پذیرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی اصفهان در اطلاعیه ای آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانش آموختگان و دانشجویان ممتاز کارشناسی ارشد در مقطع دکتری را تا 20 اردیبهشت اظهار داشت.

بر اساس این اطلاعیه، دانشجویانی که معدل دوره کارشناسی آنان از 16 بیشتر و کارشناسی ارشد را با معدل بیشتر از 17 گذرانده باشند، می توانند در مقطع دکتری این دانشگاه بدون آزمون تحصیل نمایند.

همچنین این دانشجویان باید حداقل 60 امتیاز از فعالیت های آموزشی، پژوهشی و مصاحبه دریافت نمایند. این امتیازات طی نامه ای محرمانه از استاد راهنمای دانشجویان دریافت می گردد.

هرگونه ثبت اختراع، حضور در جشنواره های علمی معتیر داخلی و المپیاد های علمی دانشجویی برای حضور در مقطع دکتری دانشگاه صنعتی اصفهان امتیاز محسوب می گردد.

داوطلبان پس از ثبت نام باید درخصوص چگونگی برگزاری مصاحبه و اطلاعیه های مربوطه از سامانه دانشگاه صنعتی اصفهان پیگیری نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1603

به "دانشگاه صنعتی اصفهان در مقطع دکتری بدون آزمون دانشجو می پذیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشگاه صنعتی اصفهان در مقطع دکتری بدون آزمون دانشجو می پذیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید