دل مردان با این کارها آب می گردد

به گزارش تا بینهایت، برای عشوه گری باید سعی کنید اعتماد به نفس داشته باشید و برای همسر خود مجذوب کننده و شیرین به نظر برسید.

دل مردان با این کارها آب می گردد

عشوه گری در اصل به این معنی است که به طرز شیطنت گونه ای کسی را علاقه مند خود کنید. اگر می خواهید فردی را جذب خود کنید، باید بدانید که شاید کار سختی باشد، ولی نباید بترسید. در این مطلب از مجله اینترنتی دلتا به بیان نکات عشوه گری برای همسر می پردازیم.

نکات عشوه گری برای همسر

طبیعی است که وقتی در اطراف کسی که به او جذب شده اید هستید، کمی عصبی باشید، اگر می خواهید بدانید که چطور طرف مقابل را جذب خود کنید پس این مطلب را تا پایان بخوانید.

تماس چشمی برقرار کردن

یکی از کارهای ساده و کاربردی ارتباط چشمی است که برای جذب طرف مقابل شما عالی است. شما می توانید عمیقا به چشمان فرد نگاه کنید و لحظاتی هم این ارتباط را بشکنید تا از پیچیده شدن زیاد اوضاع کم کنید. برای مثال، به او نباید خیره شوید، ولی هر از گاهی به چشمانش نگاه کنید تا اینکه مچ شما را بگیرد و به محض اینکه او متوجه شد به چشمانش نگاه می کنید، چند ثانیه خیره شوید، لبخند بزنید و رو برگردانید.

لبخند زدن از نکات عشوه گری برای همسر

احتمالا به صورت اتوماتیک هنگامی که با فرد مورد علاقه خود صحبت می کنید، لبخند می زنید. می توانید هنگامی که از کنار او، در راهرو یا اتاقی عبور می کنید، لبخند بزنید. لازم نیست گوش تا گوش بخندید؛ فقط یک منحنی نامحسوس و زیبا کار خودش را می نماید. برای اینکه روابط عاطفی خوبی داشته باشید به مطلب این مردان فقط رابطه نامآغاز می خواهند نه ازدواج سر بزنید.

آغاز به صحبت کردن

اگر کسی را دوست دارید و می خواهید در مقابل او عشوه گری نمایید، ولی از قبل او را نمی شناسید، معرفی کردن (یا حتی معرفی نکردن) می تواند یک فضای مناسب برای آغاز ارتباط شما باشد. نباید مقدمه چینی کنید. تنها سلام و بلافاصله معرفی یا یک سوال ساده خیلی موثرتر می باشد.

ارتباط خود را کوتاه و مجذوب کننده نگاه داشتن از نکات عشوه گری برای همسر

به خاطر داشته باشید که کلید ایجاد تقاضا، عرضه کم است. بنابراین تعاملات خود را با هدف عشوه گری محدود کنید. هر روز با او صحبت نکنید. دیدار تان را به یک رویداد خاص تبدیل کنید و تنها چندبار در هفته این کار را انجام دهید.

دنبال کردن علایق و فعال بودن

وقتی به روز باشید و علایق خود را دنبال کنید تبدیل به یک زن گرم و باحال می شوید. انجام کارهایی که دوست دارید به شما اعتماد به نفس می دهد. این طوری همواره حرفی برای گفتن دارید و اطلاعات تان را می توانید با آدم ها به اشتراک بگذارید. فقط به خاطر داشته باشید، هنگام انجام این کار، لبخند داشته باشید و ژست مجذوب کنندهی به خود بگیرید.

پیشنهاد مطالعه: مطلب این کار شما را از چشم همسرتان می اندازد را بخوانید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 16 بهمن 1401 بروزرسانی: 16 بهمن 1401 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 2195

به "دل مردان با این کارها آب می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دل مردان با این کارها آب می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید