عرضه سیمکارت های دائمی واعتباری همراه اول ویژه جوانان و دانشجویان

به گزارش تا بینهایت، به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با سپری شدن تدریجی ایام تعطیلات تحصیلی و نزدیک شدن به دوران شروع مجدد سیستم رسمی آموزشی کشور، همراه اول طرح های ویژه جوانان و دانشجویان را با هدف ارتقای هویت دیجیتال و حرکت در جهت حامیانه خود شروع کرد.

عرضه سیمکارت های دائمی واعتباری همراه اول ویژه جوانان و دانشجویان

مزایای خریداری سیمکارت جوانان

تمامی افراد 18 تا 30 ساله می توانند سیمکارت دائمی جوانان همراه اول را با قیمت ویژه و بسته های خوش آمدگویی مجذوب کننده به وسیله فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی shop.mci.ir با ارسال رایگان یا مراکز فروش و خدمات همراه اول خریداری کنند.

جوانان متقاضی استفاده از شرایط این طرح ویژه می توانند سیمکارت دائمی همراه اول را با تخفیف ویژه به قیمت 60 هزار تومان، به همراه بسته های خوش آمد 10 گیگابایت اینترنت به مدت 30 روز و ماهانه 2.5 گیگابایت اینترنت به مدت 4 ماه از ماه دوم فعالسازی خریداری کنند.

مزایای خریداری سیمکارت دانشجو

دانشجویان هم می توانند با خریداری سیمکارت اعتباری دانشجو با تخفیف 50 درصدی و به قیمت 10 هزار تومان به وسیله فروشگاه آنلاین همراه اول به نشانی shop.mci.ir با ارسال رایگان یا مراکز فروش و خدمات همراه اول، طعم ارتباطات دانشجویی طی ترم های پیش رو را بیش از پیش بچشند.

سیمکارت دانشجویی علاوه بر تخفیف در برقراری مکالمات و ارسال پیامک بین سیمکارت های دانشجویی، آدینه های رویایی را برای دانشجویان به ارمغان خواهد آورد که تمامی مکالمات درون شبکه آنان در این روز رایگان خواهد بود.

بسته خوش آمدگویی همراه اول هم شامل 24 گیگابایت 6 ماهه یا به عبارتی ماهانه 4 گیگابایت اینترنت به مدت 6 ماه، یک گیگابایت اینترنت یک ماهه، 100 دقیقه مکالمه درون شبکه یک ماهه، 4 هزار تومان اعتبار اولیه و 10 هزار تومان هدیه نخستین شارژ هم برای سیمکارت های اعتباری دانشجو تدارک دیده شده است.

همراه اول به نام نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور، پرچمدار توسعه جدیدترین تکنولوژی های ارتباطی و بعلاوه در اختیار داشتن بالاترین رکورد سرعت 5G در کشور، همیشه سعی دارد با حمایت از جوانان و دانشجویان، زمینه تحصیل عادلانه علم و دانش را فراهم آورد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 31 شهریور 1400 بروزرسانی: 31 شهریور 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1789

به "عرضه سیمکارت های دائمی واعتباری همراه اول ویژه جوانان و دانشجویان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه سیمکارت های دائمی واعتباری همراه اول ویژه جوانان و دانشجویان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید