مقاله: محله گستاون ونکوور (کانادا)

به گزارش تا بینهایت، جدا از خیابان های سنگ فرش شده و ساختمان های تاریخی، محله گستاون منزلگاه تعدادی از جذاب ترین مکان های دیدنی ونکوور است. میدان درخت افرا، مجسمه جک دیتون پر گاز را در مرکزش دارد. یک ساعت که با نیروی بخار کار می کند، در تقاطع خیابان های کمبی و واتر قرار گرفته است. این ساعت را می توانید بر روی بسیاری از کارت پستال های محله گستاون ببینید. ساعت بخاری گستاون همچنین بر روی جلد یکی از آلبوم های گروه معروف نیکل بک با نام همین جا و همین لحظه دیده می شود.

مقاله: محله گستاون ونکوور (کانادا)

امروزه گستاون مدلی عالی برای بازیابی و تجدید حیات فضاهای شهری است. این محله در این سال ها به یکی از محبوب ترین و جذاب ترین بخش های شهر برای جوان ها برای کار و زندگی تبدیل شده است. گستاون همچنین برخی از بهترین رستوران ها، کافه ها و فروشگاه های شهر را در خود جای داده است.

محله گستاون در گوشه شمال شرقی مرکز شهر ونکوور قرار گرفته است و در همسایگی محله های داون تاون ایست ساید و محله چینی ها قرار گرفته است. محدوده رسمی محله گستاون از خیابان واتر در شمال تا خیابان کوردوا در جنوب و از خیابان ریچارد در غرب تا مین استریت در شرق است. در طول 10 سال گذشته این محله تغییرات فراوانی را به خود دیده است. ساکنان این محله در خانه های کوچکتری نسبت به دیگر بخش های ونکوور زندگی می کنند، چرا که بافت خاص این محله باعث شده گستاون بیشتر محل زندگی جوان ها، افراد مجرد یا زوج های جوان بدون فرزند باشد. شاید به اندازه محله همسایه اش یعنی محله چینی ها جمعیت گوناگونی نداشته باشد، با این حال در گستاون هم تعداد زیادی از مهاجران خارجی زندگی می کنند.

منبع مقاله: محله گستاون ونکوور (کانادا)

انتشار: 26 مهر 1400 بروزرسانی: 26 مهر 1400 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1817

به "مقاله: محله گستاون ونکوور (کانادا)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: محله گستاون ونکوور (کانادا)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید