کسب و کار

پیغام تبریک وزیر خوب است ولی ما شغل می خواهیم، قهرمان دنیا می شویم

کاپیتان و دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران که به تازگی به عنوان قهرمانی رقابت های جام بین قاره ای دست پیدا نموده اند با حضور در خبرنگاران از دغدغه هایشان گفتند.

20 فروردین 1398

دولت 2 برابر سال96 خود را مقروض نموده است، رشد 28 درصدی منابع بودجه

حمیدرضا حاجی بابایی در مصاحبه با خبرنگاران در تشریح گزارش عملکرد منابع و مصارف عمومی بودجه کشور در 7 ماهه اول سال 1397 که از سوی سازمان برنامه و بودجه به مجلس ارائه شد را تشریح کرد.

15 فروردین 1398

توزیع بسته حمایتی کارمندان با حقوق ماه جاری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی جزئیات جدیدی از توزیع بسته های حمایتی را گفت.

11 فروردین 1398

سمینار بین المللی بهره گیری گردشگری فرهنگی از نوآوری و فناوری در همدان برگزار می گردد

سمینار بین المللی بهره گیری گردشگری فرهنگی از نوآوری و فناوری در حاشیه چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری (14-12 نوامبر 2018) در همدان برگزار خواهد شد.

29 بهمن 1397

پیشنهاد برای همکاران فروش: ساده آغاز کنید و به فکر بهبود باشید

سامانه همکاری در فروش می تواند منبع کسب درآمد مطمئنی برای شما همکار جدید باشد. اما رویای موفقیت یک شبه می تواند در همین ابتدا مانع بزرگی برای پیشرفت شما باشد. اگر شما به تازگی در سامانه کسب درآمد ثبت نام نموده اید، از همین الان به شما این اطمینان را می...

29 بهمن 1397

چرا کرکره کاخ ها و موزه ها را زود پایین می کشند؟

فصل دوم گردشگری در ایران درحالی شروع شده که ساعت کار در سایت های تاریخی همچون موزه ها و کاخ ها کوتاه تر و برنامه بازدید گردشگران خارجی با محدودیت هایی روبرو شده است.

29 بهمن 1397

برای یاری به کشاورزان مازندرانی، واردات برنج به استان ممنوع گردد

رئیس اتحادیه برنج فروشان فریدونکنار با بیان این مطلب که اگر مسئولان می خواهند به کشاورزان و برنج فروشان مازندرانی یاری نمایند نگذارند هیچ برنجی در طول سال به این استان وارد گردد، توضیح داد: مازندران به اندازه احتیاج برنج فراوری می نماید و وارد شدن برنج...

30 دی 1397

گوگل هوم مینی، پرفروش ترین اسپیکر هوشمند دنیا شد

گوگل هوم مینی، پرفروش ترین اسپیکر هوشمند دنیا در سه ماهه دوم امسال 2018 میلادی معرفی گردیده است.

23 دی 1397

ضرورت تمرکززدایی سرمایه گذاری از مشهد مبتنی بر نیازسنجی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: تمرکز سرمایه گذاری در مشهد مبتنی برنیازسنجی و امکان سنجی نبوده است.

13 آذر 1397

اشتغال 89 نفر با بهره برداری از طرح های هفته دولت در چرداول

به گزارش خبرنگاران، مراد یگانه روز سه شنبه در نشست خبری اظهار داشت: 56 طرح زیربنایی و عمرانی با اعتبار بیش از 29 میلیارد تومان هفته دولت در این شهرستان افتتاح و یا کلنگ زنی می شود.

9 مهر 1397

نقش حساس تأمین اجتماعی در شرایط دشوار اقتصادی

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سیدتقی نوربخش، مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان مطلب فوق در نشست شورای معاونین این سازمان، افزود: با توجه به برقراری مجدد تحریم های یکجانبه و ظالمانه آمریکا و فشارهای اقتصادی...

25 مرداد 1397