بشار اسد: حضور روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است

به گزارش تا بینهایت، رئیس جمهور سوریه در سخنانی با حمایت از حضور نظامی روسیه در کشورش، گفت: هدف از حضور نظامی روسیه در سوریه مبارزه با تروریسم است و دمشق و مسکو در همین زمینه با یکدیگر همکاری می نمایند.

بشار اسد: حضور روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران از مهر، بشار اسد رئیس جمهور سوریه در سخنانی از حضور نظامی روسیه در این کشور حمایت کرد.

وی در این خصوص با اشاره به وجود پایگاه های نظامی روسیه در سوریه، گفت: حضور نظامی روس ها در سوریه با هدف مبارزه با تروریسم صورت می گیرد و دمشق و مسکو در همین زمینه با یکدیگر همکاری دارند.

اسد در ادامه یادآور شد: نباید این واقعیت را نادیده گرفت که امروز قوانین بین المللی نادیده انگاشته می شوند و دنیا بر اساس قانون جنگل اداره می شود بنابراین در چنین وضعیتی لازم است که نوعی توازن قوا در سطح بین الملل ایجاد شود و روسیه باید این توازن را بازگرداند.

رئیس جمهور سوریه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن خصمانه توصیف کردن سیاست های کشورهای غربی در قبال دمشق، توضیح داد: ما اعتقاد داریم که دنیا امروز بیش از هر زمان دیگری به توازن قدرت احتیاج دارد و روسیه در جهت برقراری این توازن حرکت می نماید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1226

به "بشار اسد: حضور روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بشار اسد: حضور روسیه در سوریه برای مبارزه با تروریسم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید