اخبار سیاسی

یوسفعلی میرشکاک مهمان کتاب باز می گردد

برنامه کتاب باز امشب میزبان یوسفعلی میرشکاک شاعر و نویسنده است.

4 اسفند 1398

حشد شعبی: دشمن پیغام حرکت اعتراضی مردم عراق را دریافت کرد

به گزارش خبرنگاران، آتش خشم معترضان عراقی از جنایات آمریکا بار دیگر فوران نموده و آن ها برای دومین روز متوالی به ابراز خشم و عصبانیت خود از این جنایات مبادرت ورزیدند.

4 اسفند 1398

اتکا آمادگی سرمایه گذاری در گردشگری گیلان را دارد

به گزارش خبرنگاران، محمدمهدی کربلایی عصر چهارشنبه در مراسم افتتاح یک هتل بین المللی در شهرستان اسالم با اشاره به اینکه سیاست سازمان اتکا در راستای گردشگری سالم و اسلامی است، اظهار کرد: استان گیلان پتانسیل قابل توجهی برای سرمایه گذاری در بخش گردشگری...

1 اسفند 1398

حضور ایتالیا در ایران ارزآوری خوبی داشت، نمی توان به سئول بازگشت، برگزاری نمایشگاه در مصلا مزاحم همسایگان است

قائم مقام نمایشگاه کتاب تهران در جمع خبرنگاران عملکرد بخش بین الملل نمایشگاه را تشریح کرد و حضور ایتالیا به عنوان مهمان ویژه را تجربه ای پیروز دانست که برای ایران ارزآوری خوبی نیز داشته است.

29 بهمن 1398

تونس وارد هیچ ائتلافی نخواهد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از روسیا الیوم، ریاست جمهوری تونس با صدور بیانیه ای به سخنان مسئولان دولت وفاق ملی لیبی در خصوص ائتلاف با تونس واکنش نشان داد.

26 بهمن 1398

بهره برداری از 700 پروژه ورزشی تا سرانجام امسال

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر امروز پنجشنبه پس از افتتاح خانه کشتی تنکابن در جمع خبرنگاران گفت: سه سال پیش حدود 4 هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در سراسر کشور داشتیم که خوشبختانه با کوشش همکارانم در استان...

26 بهمن 1398

افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در مراسم افتتاح هم زمان 472 پروژه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از 27 استان کشور به مناسبت دهه فجر گفت: حدود 590 هتل در حال ساخت داریم، 2400 پروژه گردشگری در کشور در حال اجراست و آینده صنعت گردشگری امیدبخش است.

24 بهمن 1398

ترامپ: حمله به نفتکش ها در دریای عمان جزئی بود، دنبال اقدام نظامی علیه ایران نیستیم

رئیس جمهور آمریکا دوشنبه در مصاحبه ای با نشریه تایم مورد هدف قرارگرفتن دو نفتکش در دریای عمان را حادثه ای جزئی توصیف نموده است.

23 بهمن 1398

دستگیری وزیر کشور سابق پاکستان توسط سازمان بازرسی این کشور

سازمان بازرسی پاکستان وزیر کشور سابق و عضو ارشد حزب نواز را به اتهام فساد اقتصادی دستگیر نموده و بازپرسی از وی را شروع کرد.

23 بهمن 1398

عبدالله با سفیر ایران، ترکیه و آمریکا ملاقات کرد

مهر نوشت: رئیس اجرایی دولت افغانستان با سفیران کشورهای ایران، آمریکا و ترکیه ملاقات کرد.

23 بهمن 1398

روحانی: درخواستی برای پوشاندن مجسمه های برهنه موزه رم نداشتیم

حسن روحانی می گوید: ایران درخواست ویژه ای از مقامات موزه رم برای پوشاندن مجسمه های برهنه نداشته است، اما در ادامه اضافه نمود که از استقبال و مهمان نوازی ایتالیا یی ها قدردانی می نماید.

22 بهمن 1398

گفتگوی تلفنی ظریف و همتای چینی درباره آخرین تحولات مربوط به شیوع کرونا

وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین در گفتگویی تلفنی درباره آخرین تحولات مربوط به شیوع ویروس کرونا در چین و همچنین سایر موضوعات رایزنی کردند.

21 بهمن 1398

اندیشه پویا: روحانی و عارف میخ ها را بر تابوت اصلاح طلبان کوبیدند

یک نشریه اصلاح طلب می گوید بی تدبیری های دولت روحانی و جازدن عارف از ثبت نام در انتخابات مجلس، میخ هایی بود که بر تابوت اصلاح طلبان کوبیده شد.

20 بهمن 1398

مجلس بر سفرهای داخلی و خارجی مالیات بست، سفر خارجی می روید مالیات دهید، بلیت سفرهای داخلی را هم 5 درصد گرانتر بخرید

خبرنگاران: گردشگران ایرانی که قصد سفر به خارج از کشور داشته باشند براساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی باید مالیات بدهند.

18 بهمن 1398

انگلیس مشاوران نظامی به عراق اعزام می نماید

خبرنگاران: وزیر دفاع انگلیس که به بغداد سفر نموده است از تصمیم این کشور برای اعزام نیروهای نظامی برای آموزش سربازان عراقی اطلاع داد.

12 بهمن 1398

شرح کرملین درباره علت اخراج دیپلمات های آلمانی از روسیه

سخنگوی کرملین با اعلام اینکه اخراج دو دیپلمات آلمانی، اقدامی تلافی جویانه در پاسخ به اخراج دیپلمات های روس است، گفت: در اروپا افراد بسیاری هستند که در حملات تروریستی در روسیه مشارکت داشته، ولی آزادانه در آنجا زندگی می نمایند.

8 بهمن 1398

روسیه کوشش ناتو برای سلطه بر دریا، زمین، هوا و فضا را محکوم کرد

سخنگوی وزارت خارجه روسیه در کنفرانس خبری پنجشنبه کوشش ائتلاف ناتو برای سلطه بر دریا، زمین، هوا و فضا را محکوم کرد.

8 بهمن 1398

از ایران تا چین؛ چرا سیاست خارجی آمریکا خیلی بد عمل می نماید؟

خبرنگاران- گروه بین الملل: استفن والت، استاد روابط بین الملل دانشگاه هاروارد در یادداشتی با عنوان چرا آمریکا در سیاست خارجی خیلی بد عمل می نماید؟ به آنالیز ضعف و اشکالات در استراتژی سیاست خارجی آمریکا پرداخته است.

6 بهمن 1398

امیر سیاری: در حوزه دریا به بالندگی و بازداندگی فعال رسیده ایم

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: خود باوری و اعتماد به جوانان در صنایع دریایی وزارت دفاع موجب شده در حوزه دریا به بالندگی و بازداندگی فعال دست یابیم.

5 بهمن 1398

چگونگی رتق و فتق امور معاونت کلیدی اما بدون مسئول در وزارت ورزش

به گزارش خبرنگاران، از زمان استعفای محمدرضا داورزنی از معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش یک ماه می گذرد اما هنوز مسعود سلطانی فر نتوانسته برای انتخاب معاون جدید با خود یا گزینه های موردنظرش به جمع بندی برسد. این در حالی است که این معاونت...

5 بهمن 1398
تعداد: (163)