اخبار سیاسی

تور ارزان استرالیا: نخست وزیر استرالیا ادعای فرانسه را رد کرد: مکرون از فسخ قرارداد مطلع بود

اسکات موریسون در پاسخ به ادعای اینکه فرانسه فسخ قرارداد 40 میلیارد دلاری را خنجری از پشت توصیف نموده گفت مکرون از چنین تصمیمی آگاهی داشته است.

30 شهریور 1400

قوه مقننه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا را آنالیز کند

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس مکلف شدند حداکثر طی یک ماه آینده درباره هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا را تحقیق نموده و به نمایندگان گزارش دهند.

18 شهریور 1400

وزیر راه و شهرسازی: علاقه ای به داشتن محافظ ندارم؛ چه کسی گفته ما باید محافظ داشته باشیم؟

وزیر راه و شهر سازی گفت: چند روز قبل ماشین من بین راستا خراب شد و با یکی از همکاران بدون محافظ تاکسی گرفتم و به مقصد رفتم.

12 شهریور 1400

برگزاری آزمون استخدامی اقدامی برای ایجاد رقابت عادلانه است

تهران (پانا) - به گفته مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی برگزاری آزمون های استخدامی و آزمون کتبی مدیران آینده از طریق سازمان سنجش اقدامی برای ایجاد شفافیت حداکثری و رقابت عادلانه است.

31 مرداد 1400

کشف پیکر هشت شهید ایرانی به همراه خاکریزی از زمان دفاع مقدس

سردار باقرزاده از کشف پیکرهای مطهر هشت شهید دوران دفاع مقدس طی عملیات امروز (شنبه) در خاک عراق اطلاع داد.

23 مرداد 1400

تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش تصویب شد

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از تصویب تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی وزارت در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.

22 مرداد 1400

سفارت آمریکا برای سناریوهای سخت در کابل آماده می گردد

یک نقشه راه مربوط به شرایط اضطراری به سفارت آمریکا در کابل نسبت به سناریوهایی که احتمالا با وخامت شرایط امنیتی در افغانستان بروز نمایند، هشدار می دهد.

21 مرداد 1400

سفر به کازابلانکا شهر زیبا و رویایی آفریقا

شاید همه ی ما نام کازابلانکا را به علت فیلمی به همین نام در یاد داشته باشیم اما باید بدانید که اکنون کازابلانکا یکی ازبرترین شهرهای قاره آفریقا به شما می رود.کازابلانکا تمام ویژگی های مرکز مراکش را با خود دارد جز تشریفاتی کهمخصوص محیط های سیاسی و مالی...

19 مرداد 1400

خاموشی ها تا چه زمانی ادامه دارد؟

به گزارش خبرنگاران، مصطفی نخعی، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات کمیسیون انرژی در مورد قطعی برق اتفاق افتاده در چند روز اخیر، اعلام کرد: قطعی های مکرر و خارج از برنامه برق در چند روز اخیر و در پی آن قطع آب و بعضا تلفن های همراه...

15 مرداد 1400

طرح ضد اینترنت نمایندگان مجلس به کجا رسید؟

فردا در صحن مجلس شورای اسلامی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی آنالیز می گردد.

13 مرداد 1400

محدودیت های شدید کرونایی در مرزها در حال اعمال است

تهران (پانا) - دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا و مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت محدودیت های شدید در مرزها، چه نوار مرزی و چه در مرزهای مجاز در حال اعمال است.

11 مرداد 1400

دمشق: حضور آمریکا در سوریه غیر قانونی بوده و فورا باید خاتمه یابد

وزیر خارجه سوریه در مصاحبه ای تاکید نمود که حضور آمریکا در سوریه غیر قانونی بوده و فورا باید سرانجام یابد.

8 مرداد 1400

در حال حاضر بزرگترین مربیان جهان هم نمی توانند برای ما کاری کنند

دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال عراق اعتقاد دارد کمیته عادی سازی فدراسیون فوتبال این کشور با برکناری استریچکو کاتانس اشتباه بزرگی مرتکب شده است.

4 مرداد 1400

پیشنهاد کاظم جلالی برای فعال شدن دفتر مرکز صادرات روسیه در ایران

رئیس مرکز صادرات روسیه در ملاقات سفیر ایران در مسکو از پیشنهاد جلالی در مورد فعال شدن دفتر مرکز صادرات روسیه در ایران استقبال کرد و در این ملاقات بر لزوم ارتقای زیرساخت های حمل و نقلی بین دو کشور تأکید شد.

25 تیر 1400

لغو پرواز ها در صورت مشاهده گرانی بلیط ، مبالغ اضافی به مسافران بازگردانده می گردد

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: در صورتی که تخلف گرانی بلیط از سوی شرکت های هواپیمایی تکرار گردد، سازمان هواپیمایی کشوری نسبت به لغو پرواز شرکت های مذکور اقدام خواهد نمود.

24 تیر 1400

حناچی: تهران را 42 درصد ارزان تر اداره کردیم

تهران (پانا) - شهردار تهران با اشاره به تغییرات اساسی در هزینه کرد برای اداره شهر گفت به قیمت ثابت منابع اقتصادی در اختیار، در این دوره 42 درصد شهر ارزان تر اداره شد.

18 تیر 1400

این شیرزنان کارآفرین

از جالب ترین و نوآورانه ترین بخش های دهمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس2021) که از 28 تا 31 اردیبهشت 1400 در پارک فناوری پردیس برگزار گردید، پاویون زنان پیشگام و کارآفرین بود.

14 تیر 1400

سیاسی کردن سانحه هواپیمای اوکراینی باعث انحراف اهداف فنی ایکائو می شود

تهران (پانا) -معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه نسبت به هر گونه سیاسی کردن سانحه هواپیمای اوکراینی هشدار داد و گفت که چنین اقداماتی با هر بهانه یا توجیهی، نه تنها هیچ کمکی به ارتقای ایمنی هوانوردی نمی کند بلکه باعث انحراف از اهداف فنی ایکائو...

13 تیر 1400

رایزنی سران اوکراین و کانادا درباره روسیه و ایران

دفتر ریاست جمهوری اوکراین از تماس تلفنی رئیس جمهور این کشور با نخست وزیر کانادا و رایزنی آنها درباره موضوعات مختلف شامل روسیه و ایران اطلاع داد.

10 تیر 1400

چین قانون ضد تحریم تصویب کرد

نهاد قانونگذاری ارشد چین یک قانون ضد تحریم به تصویب رساند که پشتوانه حقوقی برای تدابیر چین برای مقابله با تحریمهای خارجی را فراهم می کند.

9 تیر 1400
تعداد: (422)