اخبار مجلس

سنای فرانسه در قانون به رسمیت شناختن استقلال قره باغ بازنگری می نماید

تعدادی از سناتورهای فرانسه طرحی را به مجلس سنای این کشور ارائه دادند تا در قانون به رسمیت شناختن جمهوری خودخوانده قره باغ بازنگری صورت گیرد.

10 آذر 1399

اولویت لایروبی در 8 هزار کیلومتر از رودخانه های استان کرمان

خبرنگاران/کرمان مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: 8 هزار کیلومتر از رودخانه های استان از مناطق جمعیت شهری و روستایی عبور می نماید در اولویت ساماندهی و لایروبی قرار دارند.

28 آبان 1399

چالش در جلسه امروز شورا

خبرگزاری خبرنگاران-رسیدگی به لایحه اصلاح ساختار سازمانی شهرداری با نامه درخواست استرداد شهرداری در شورای شهر تهران به چالش کشیده شد.

26 آبان 1399

خبرنگاران رییس سازمان مدیریت: 46 درصد برنامه های اشتغال کرمان تحقق یافت

کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به برنامه ریزی برای ایجاد بیش از 42 هزار فرصت شغلی طی سال 99 در این استان گفت: بیش از 46 درصد اهداف مربوط به برنامه های اشتغال استان تا به امروز محقق شده است.

25 آبان 1399

خبرنگاران دست خالی فارس در رقابت های بورسی

شیراز-خبرنگاران- سهم اندک استان فارس با تنها 31 شرکت بورسی فعال در بازار سرمایه موجبات گلایه استاندار فارس در دهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه این استان را در پی داشت.

21 آبان 1399

سهامداران نگران نوسانات بازار سرمایه نباشند

معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: با ابزار اوراق تبعی و اوراق خزانه و بازارگردانی سهامداران نباید نگران نوسانات بازار سرمایه باشند.

5 آبان 1399

فردای فعال شدن مکانیزم ماشه چه اتفاقی روی خواهد داد؟

بعد از اینکه آمریکا تلاش کرد مکانیزم ماشه را فعال کند، این مسئله با مخالفت 13 عضو شورای امنیت روبرو شد، حال در این باره یک مدت 30 روزه وجود دارد که اعضای شورای امنیت باید درباره بازگشت تحریم های سازمان ملل علیه ایران تصمیم بگیرند، هر چند که به نظر می رسد،...

19 مهر 1399

پاسخ آمریکا به پیشنهاد پوتین درباره ایران

فارس نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا در واکنش به طرح پوتین برای برگزاری نشست آنلاین به همراه اعضای برجام برای آنالیز تحولات خلیج فارس و ایران گفت که آمریکا معتقد است که شورای امنیت سازمان ملل بهترین مکان برای بحث درباره تحریم تسلیحاتی ایران است.

15 مهر 1399

روزهای سخت سپری خواهد شد، نباید به کسی اجازه دخالت در روابط ایران و هند بدهیم

رئیس مجلس در ملاقات با سفیر هند گفت: روزهای سخت سپری خواهد شد و باید توجه داشته باشیم که از این روزها به عنوان یک یادآوری و خاطره خوب در حوزه مسائل سیاسی، منطقه ای و مالی بین ایران و هند یاد گردد.

9 مهر 1399

جوزف بورل: در همکاری با طرفهای برجام مصمم هستم

به گزارش خبرنگاران، جوزف بورل مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا بامداد شنبه به نامه محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران پاسخ داد.

14 شهریور 1399

مبارزه با فساد اداری، بزرگ ترین حمایت قضایی از فعالان اقتصادی است

رئیس کل دادگستری استان کرمان، بزرگ ترین و جدی ترین حمایت قضایی از فعالان اقتصادی و سرمایه گذاران را مبارزه با فساد اداری در درون و بیرون از قوه قضائیه دانست که از دلسردی آنها جلوگیری می کند و زمینه بالندگی آنها را فراهم می آورد.

7 شهریور 1399

جزئیات پرداخت وام 6میلیون تومانی به تاکسیرانان

مرتضی ضامنی گفت: با پیگیری های انجام شده و در راستای مصوبات ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و با هدف حمایت از کسب و کار های آسیب پذیر، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به تاکسیرانانی که تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند تسهیلات 6 میلیون تومانی داده است.

18 مرداد 1399

پامپئو: چین قصد تخریب دموکراسی غرب را دارد

وزیر خارجه آمریکا با بیان این که حزب کمونیست چین رفتار بسیار تهاجمی علیه ارزشهای غرب دارد گفت که پکن، آمریکا را در معرض خطر قرار می دهد.

10 مرداد 1399

از تیرماه حق مسکن کارگران 300 هزار تومان می گردد

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد افزایش یاری هزینه مسکن کارگران مشمول قانون کار را با قید دوفوریت جهت آنالیز و تصویب به هیئت وزیران ارایه کرد که مورد تصویب نهاده شد.

8 مرداد 1399

بازگرداندن 407 خودرو با پلاک غیربومی از ورودی های رفسنجان

خبرنگاران/کرمان فرماندار رفسنجان گفت: جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا مبادی ورودی شهرستان تحت نظارت است و تا به امروز 407 خودرو با پلاک غیر بومی از ورودی های این شهر برگشت داده و از ورود آنها به شهرستان جلوگیری شد.

30 اردیبهشت 1399

تعطیلی صندلی های عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی شایعه بود

تعطیلی صندلی های عرضه فرآورده های نفتی و سی ان جی در استان چهارمحال و بختیاری شایعه بود.

26 اردیبهشت 1399

ایست 10 استان به مسافران نوروزی

مسوولان 10 استان اجرای تدابیر ویژه ضدکرونایی برای نوروز 99 را استارت زدند. براساس تصمیم اتخاذ شده در این استان ها، عرضه انواع اقامتگاه رسمی و غیررسمی به مسافران با هدف پیشگیری از سرایت بیشتر کرونا ممنوع است. ایست نوروزی به مسافرت های داخلی عمدتا...

6 اردیبهشت 1399

ساخت 109 پروژه شهری در پایتخت با بودجه ای معادل مگاپروژه صدر-نیایش

خبرنگاران : لایحه دخل و خرج سال آینده پایتخت با حدود 25 درصد رشد در ارقام بودجه شهرداری، تحویل شورای شهر شد.

2 فروردین 1399

تأکید بر اهمیت رأی مردم روسیه در همه پرسی اصلاح قانون اساسی

سخنگوی کاخ کرملین تأکید کرد که رأی مردم درباره اصلاح قانون اساسی فدراسیون روسیه، یک اقدام تشریفاتی نبوده و دیدگاه مثبت یا منفی آنها در این باره اهمیت بسیار زیادی دارد، هرچند از لحاظ قانونی ضرورتی در برگزاری همه پرسی نیست.

23 اسفند 1398

مجلس بر سفرهای داخلی و خارجی مالیات بست، سفر خارجی می روید مالیات دهید، بلیت سفرهای داخلی را هم 5 درصد گرانتر بخرید

خبرنگاران: گردشگران ایرانی که قصد سفر به خارج از کشور داشته باشند براساس مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی باید مالیات بدهند.

18 بهمن 1398
تعداد: (38)