اخبار مجلس

نماینده مجلس: برخی محصولات کشاورزی سلامت کامل ندارد

ایسنا به نقل از یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس نوشت: بدون شک برخی محصولات کشاورزی مصرفی مردم استاندارد کافی نداشته و سالم نیست و این ماجرای برگشت خوردن محصولات کشاورزی ایران در آینده نزدیک باز هم تکرار خواهد شد.

3 فروردین 1401

دولت در بودجه 1401 از بورس حمایت می نماید؟

به گزارش خبرنگاران، دولت سیزدهم اولین بودجه خود را با موضوع رشد مالی و کنترل تورم تقدیم مجلس نموده است که در آن توجه ویژه ای به بازار سرمایه و شرکت های بورسی شده است.

24 بهمن 1400

حدود 800 هزار نفر مشمول طرح رتبه بندی معلمان می شوند

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تصویب لایحه رتبه بندی معلمان دیروز (چهارشنبه) از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: تعداد افراد مشمول این طرح در کشور حدود 800 هزار است.

3 بهمن 1400

قوه مقننه هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا را آنالیز کند

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت دیوان محاسبات و مرکز پژوهش های مجلس مکلف شدند حداکثر طی یک ماه آینده درباره هزینه کرد یک میلیارد یورو برای مبارزه با کرونا را تحقیق نموده و به نمایندگان گزارش دهند.

18 شهریور 1400

تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش تصویب شد

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس از تصویب تحقیق و تفحص از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی وزارت در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.

22 مرداد 1400

طرح ضد اینترنت نمایندگان مجلس به کجا رسید؟

فردا در صحن مجلس شورای اسلامی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی آنالیز می گردد.

13 مرداد 1400

محدودیت های شدید کرونایی در مرزها در حال اعمال است

تهران (پانا) - دبیر کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت کرونا و مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت محدودیت های شدید در مرزها، چه نوار مرزی و چه در مرزهای مجاز در حال اعمال است.

11 مرداد 1400

حناچی: تهران را 42 درصد ارزان تر اداره کردیم

تهران (پانا) - شهردار تهران با اشاره به تغییرات اساسی در هزینه کرد برای اداره شهر گفت به قیمت ثابت منابع اقتصادی در اختیار، در این دوره 42 درصد شهر ارزان تر اداره شد.

18 تیر 1400

ضرورت اخذ گواهی ایمنی برای تجهیزات شهربازی و زمین بازی

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل استاندارد استان در کمیته فنی این اداره کل به اهمیت استفاده هم استانی ها از تجهیزات شهربازی و زمین بازی استاندارد تاکید نمود.

29 خرداد 1400

موسس اولین آژانس مسافرتی در ایران درگذشت

حرمت الله رفیعی، رییس هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی خبر درگذشت سید ابوالقاسم مهاجری را تایید کرد. مهاجری که بنیان گذار نخستین آژانس مسافرتی ایران محسوب می شد، صبح روز شنبه 11 اردیبهشت ماه در سن 97 سالگی و به علت کهولت سن از جهان...

31 اردیبهشت 1400

روز حمله به کنگره آمریکا در پنتاگون چه گذشت؟

در گزارش پنتاگون که یک خبرگزاری آمریکایی به آن دست یافته آمده است، نیروهای گارد ملی ساعت ها پس از درخواست یاری مقامات آمریکایی برای پاکسازی کنگره، وارد عمل شدند.

15 اردیبهشت 1400

معادن شناسایی شده سال 99 به مزایده گذاشته می گردد

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف کردند که معادن شناسایی شده در سال 99 را واگذار کند.

1 فروردین 1400

واکنش سناتور روس به تهدید غربی ها درباره اعمال تحریم های جدید علیه روسیه

یک مقام بلندپایه دومای روسیه گفت: تهدید آمریکا، آلمان و دیگر کشورهای غربی به اعمال تحریم های جدید ضدروسی به دلیل شرایط آلکسی ناوالنی، اقدامی صحنه سازی شده از قبل و به منظور ادامه اعمال فشارها بر مسکو است.

12 اسفند 1399

برگزاری جشن سرانجام سال در مهدهای کودک ممنوع است

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: برگزاری هرگونه جشن خاتمه سال در مهدهای کودک ممنوع است و هیچ برنامه ای در ایام خاتمه سال در مهدهای کودک برگزار نمی شود.

8 اسفند 1399

جزئیات جدید از یارانه خانوار در سال 1400 ، یارانه سال آینده 2 برابر می شود؟

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون تلفیق مجلس در حال بررسی لایحه بودجه سال آینده است. این کمیسیون در خصوص یارانه، تصمیمات جدیدی گرفته که براساس آن مبلغ یارانه و ترکیب جمعیتی یارانه ها تغییر می کند.

6 اسفند 1399

چگونگی محاسبه مالیات بر درآمد در 1400

معاون امور فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی گفت: نرخ محاسبه مالیات بر درآمد به غیر از حقوق بگیران در لایحه بودجه 1400 معادل 25 درصد معین شده است.

5 اسفند 1399

درخواست 60 نماینده برای آنالیز طرح بحث برانگیز مالیات در مجلس

نایب رئیس کمیسیون مالی مجلس از درخواست شصت نماینده از هیأت رئیسه مجلس برای آنالیز فوریت دار طرح مالیات بر عایدی سرمایه در صحن مجلس اطلاع داد.

29 بهمن 1399

جزئیات سند مقابله با اخبار جعلی در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی فضای مجازی در جلسه روز سه شنبه 16 دی ماه به حسن روحانی رئیس جمهور، سند الزامات پیشگیری و مقابله با نشر اطلاعات، اخبار و محتوای خلاف واقع در فضای مجازی را تصویب کرد.

25 بهمن 1399

چشم انداز کالاهای اساسی در سال 1400

چشم انداز کالاهای اساسی در سال 1400 موضوعی است که اعضای کمیسیون بازرگانی داخلی در تازه ترین نشست خود به آن پرداختند. در این آنالیز ها، شرایط کنونی فراوری و واردات انواع کالاهای اساسی مورد توجه نهاده شد. اشرف مرتضائی، کارشناس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق...

15 بهمن 1399

هوشمندسازی نظام مالیاتی را با هدف برطرف تبعیض پیگیری می کنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: هوشمندسازی نظام مالیاتی را با هدف برطرف تبعیض پیگیری می کنیم.

2 بهمن 1399
تعداد: (64)