اخبار مجلس

معادن شناسایی شده سال 99 به مزایده گذاشته می گردد

تهران (پانا) - نمایندگان مجلس وزارت صنعت، معدن و تجارت را مکلف کردند که معادن شناسایی شده در سال 99 را واگذار کند.

1 فروردین 1400

واکنش سناتور روس به تهدید غربی ها درباره اعمال تحریم های جدید علیه روسیه

یک مقام بلندپایه دومای روسیه گفت: تهدید آمریکا، آلمان و دیگر کشورهای غربی به اعمال تحریم های جدید ضدروسی به دلیل شرایط آلکسی ناوالنی، اقدامی صحنه سازی شده از قبل و به منظور ادامه اعمال فشارها بر مسکو است.

12 اسفند 1399

برگزاری جشن سرانجام سال در مهدهای کودک ممنوع است

مدیر کل بهزیستی استان تهران گفت: برگزاری هرگونه جشن خاتمه سال در مهدهای کودک ممنوع است و هیچ برنامه ای در ایام خاتمه سال در مهدهای کودک برگزار نمی شود.

8 اسفند 1399

جزئیات جدید از یارانه خانوار در سال 1400 ، یارانه سال آینده 2 برابر می شود؟

به گزارش خبرنگاران، کمیسیون تلفیق مجلس در حال بررسی لایحه بودجه سال آینده است. این کمیسیون در خصوص یارانه، تصمیمات جدیدی گرفته که براساس آن مبلغ یارانه و ترکیب جمعیتی یارانه ها تغییر می کند.

6 اسفند 1399

چگونگی محاسبه مالیات بر درآمد در 1400

معاون امور فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی گفت: نرخ محاسبه مالیات بر درآمد به غیر از حقوق بگیران در لایحه بودجه 1400 معادل 25 درصد معین شده است.

5 اسفند 1399

درخواست 60 نماینده برای آنالیز طرح بحث برانگیز مالیات در مجلس

نایب رئیس کمیسیون مالی مجلس از درخواست شصت نماینده از هیأت رئیسه مجلس برای آنالیز فوریت دار طرح مالیات بر عایدی سرمایه در صحن مجلس اطلاع داد.

29 بهمن 1399

جزئیات سند مقابله با اخبار جعلی در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، شورای عالی فضای مجازی در جلسه روز سه شنبه 16 دی ماه به حسن روحانی رئیس جمهور، سند الزامات پیشگیری و مقابله با نشر اطلاعات، اخبار و محتوای خلاف واقع در فضای مجازی را تصویب کرد.

25 بهمن 1399

چشم انداز کالاهای اساسی در سال 1400

چشم انداز کالاهای اساسی در سال 1400 موضوعی است که اعضای کمیسیون بازرگانی داخلی در تازه ترین نشست خود به آن پرداختند. در این آنالیز ها، شرایط کنونی فراوری و واردات انواع کالاهای اساسی مورد توجه نهاده شد. اشرف مرتضائی، کارشناس کمیسیون بازرگانی داخلی اتاق...

15 بهمن 1399

هوشمندسازی نظام مالیاتی را با هدف برطرف تبعیض پیگیری می کنیم

رئیس مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت: هوشمندسازی نظام مالیاتی را با هدف برطرف تبعیض پیگیری می کنیم.

2 بهمن 1399

آسیب دیدگان بحران کرونا چشم انتظار دریافت بیمه بیکاری

تهران (پانا) - آسیب دیدگان بحران کرونا این روزها چشم انتظار طرحی که تامین اجتماعی طی دو روز گذشته به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال نموده هستند؛ طرحی که شاید بتواند جبران بخشی از خسارات این روزهای تنگ معیشتی آنها باشد.

5 دی 1399

قالیباف: پایه های اقتصاد داخلی در شرایط تحریم محکم تر شد

رئیس مجلس گفت: در سال ­های اخیر علیرغم اعمال تحریم های ظالمانه و سیاست یکجانبه گرایی آمریکا بر علیه کشورمان، پایه های تولیدات داخلی جمهوری اسلامی ایران محکم تر شد و تهدیدها به فرصت تبدیل شدند.

3 دی 1399

خبرنگاران محدودیت تردد به تفرجگاه ها و آرامستان های ایلام آغاز شد

ایلام - خبرنگاران - رییس پلیس راه ایلام گفت: طرح انسداد و اجرای مقررات منع تردد به تفرجگاه ها و محدودیت تردد به آرامستان ها بر اساس مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان از امروز چهارشنبه 28 آبان ماه اعمال می شود.

28 آذر 1399

نماینده مجلس: فرهاد مجیدی 9 بار در لیست تخصیص ارز دولتی بوده است!، مجیدی: آدرس غلط می دهند تا مردم را فریب دهند

خبرگزاری خبرنگاران- مثال احمد امیرآبادی فراهانی از اختصاص ارز دولتی به افراد خاص، فرهاد مجیدی، سرمربی سابق استقلال است

28 آذر 1399

بستری بیش از 200 یزدی مشکوک به کرونا در بخش مراقبت های ویژه

خبرنگاران/یزد سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت: در حال حاضر یک هزار و 135 بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های استان بستری هستند.

17 آذر 1399

خبرنگاران مجلس صربستان به دولت جدید رای اعتماد داد

بلگراد-خبرنگاران- مجلس صربستان چهارشنبه شب با 227 رای موافق در مقابل 5 رای مخالف به خانم آنا برنابیچ نخست وزیر و اعضای کابینه وی رای اعتماد داد.

13 آذر 1399

سنای فرانسه در قانون به رسمیت شناختن استقلال قره باغ بازنگری می نماید

تعدادی از سناتورهای فرانسه طرحی را به مجلس سنای این کشور ارائه دادند تا در قانون به رسمیت شناختن جمهوری خودخوانده قره باغ بازنگری صورت گیرد.

10 آذر 1399

اولویت لایروبی در 8 هزار کیلومتر از رودخانه های استان کرمان

خبرنگاران/کرمان مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: 8 هزار کیلومتر از رودخانه های استان از مناطق جمعیت شهری و روستایی عبور می نماید در اولویت ساماندهی و لایروبی قرار دارند.

28 آبان 1399

چالش در جلسه امروز شورا

خبرگزاری خبرنگاران-رسیدگی به لایحه اصلاح ساختار سازمانی شهرداری با نامه درخواست استرداد شهرداری در شورای شهر تهران به چالش کشیده شد.

26 آبان 1399

خبرنگاران رییس سازمان مدیریت: 46 درصد برنامه های اشتغال کرمان تحقق یافت

کرمان - خبرنگاران - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان با اشاره به برنامه ریزی برای ایجاد بیش از 42 هزار فرصت شغلی طی سال 99 در این استان گفت: بیش از 46 درصد اهداف مربوط به برنامه های اشتغال استان تا به امروز محقق شده است.

25 آبان 1399

خبرنگاران دست خالی فارس در رقابت های بورسی

شیراز-خبرنگاران- سهم اندک استان فارس با تنها 31 شرکت بورسی فعال در بازار سرمایه موجبات گلایه استاندار فارس در دهمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه این استان را در پی داشت.

21 آبان 1399
تعداد: (53)