بیش از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است

به گزارش تا بینهایت، محسن حاجی میرزایی گفت که اکنون بیش از 12.7 میلیون نفر از دانش آموزان در شبکه شاد احراز هویت شده اند. 115 هزار مدیر مدرسه و نزدیک به 800 هزار معلم نیز در شاد حضور دارند.

بیش از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، وزیر آموزش و پرورش گفت: از ابتدای فعالیت شبکه شاد تا کنون بیش از 24 میلیارد پیام و بیش از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است. تبادلات آموزشی در یک محیط امن که منحصرا به فضای آموزشی اختصاص دارد انجام می شود.

محسن حاجی میرزایی با اشاره به شرایط آموزشی به وجود آمده در پی شیوع کرونا و تعطیلی مدارس از اسفندماه سال گذشته اظهار کرد: یک میلیون معلم و 15.5 میلیون دانش آموز باید به نوعی سامان می یافتند. در چنین شرایطی بودیم که شبکه آموزشی تحت عنوان شاد طراحی و با کمک و همراهی اپراتور همراه اول، وزارت ارتباطات و مرکز ملی فضای مجازی فعال شد.

وی اضافه نمود: ماموریت شبکه شاد فراهم کردن امکان ارتباط معلمان با دانش آموزان بود. از روزی که شاد ایجا شده به سرعت توسعه یافته و در هر هفته ظرفیت های فنی و نرم افزاری اش نسبت به هفته قبل توسعه یافته است.

وزیر آموزش و پرورش گفت که اکنون بیش از 12.7 میلیون نفر از دانش آموزان در شبکه شاد احراز هویت شده اند. 115 هزار مدیر مدرسه و نزدیک به 800 هزار معلم نیز در شاد حضور دارند.

حاجی میرزایی ادامه داد: تا کنون بیش از 24 میلیارد پیام و بیش از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است. تبادلات آموزشی در یک محیط امن که منحصرا به فضای آموزشی اختصاص دارد انجام می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 29 اسفند 1399 بروزرسانی: 29 اسفند 1399 گردآورنده: ta8.ir شناسه مطلب: 1492

به "بیش از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 9 میلیارد فایل در شبکه شاد مبادله شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید